دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

طرح‌های شماتیک گوشی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ منتشر شد

نزدیک به یک هفته پیش، اوان بلس تصویر یک واقعی را از گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ منشتر کرد و هم‌چنین، مدتی بعد رندر دیگری از گوشی پرچم‌دار جدید سامسونگ فاش شد که برخی از شایعات گذشته را تایید می‌کند. به‌تازگی، طرح‌های شماتیکی از گوشی پرچم‌دار گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ منتشر شده است که ابعاد آن‌را نشان می‌دهد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

طرح‌های شماتیک منتشرشده به بیرون درز نکرده، بلکه براساس مشاهدات شاهدان عینی، به دست آمده است. بنابراین، آنچه که از مشاهدات مختلف به دست آمده، در کنار یک‌دیگر قرار گرفته‌اند و این طرح‌های شماتیک براساس آن‌ها ارائه شده است.

طرح‌های شماتیک  گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاسبا اینکه طرح‌های منتشرشده، رندر است اما در حالت کلی به تصویر پیش‌تر منتشرشده شباهت دارد. برای مثال، می‌توان اشاره کرد که حسگر اثرانگشت در کنار دوربین جای گرفته است و همان‌طور که در تصویر واقعی گوشی گلکسی اس 8 فاش شده بود، به‌نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ حسگر اثرانگشت را در کنار ماژول دوربین جای داده است.

با اینکه جای‌گیری حسگر اثرانگشت در کنار دوربین چندان عادی نیست، اما با توجه به ابعاد نسبتاً مناسب گوشی پرچم‌دار گلکسی اس 8 باعث می‌شود تا استفاده از حسگر اثرانگشت به منظور آنلاک‌شدن گوشی، آسان‌تر شود.

هم‌چنین، قسمت جلوی طرح‌های شماتیک منتشرشده به تصویر پیش‌تر فاش شده، شباهت بسیاری دارد. البته در طرح‌های شماتیک به اندازه واقعی نمایشگر نیز اشاره شده است. همان‌طور که در این طرح‌های شماتیک مشاهده می‌شود، اندازه واقعی نمایشگر در مدل کوچک‌تر، 143.05 میلی‌متر است و در رندر بعدی، به اندازه 154.46 میلی‌متری برای صفحه‌نمایش اشاره شده است.

طرح‌های شماتیک  گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاسبه همین جهت، طرح‌های شماتیک جدید، گمانه‌زنی‌های قبلی مبنی بر عرضه نسخه بزرگ‌تر گوشی پرچم‌دار جدید سامسونگ را تایید می‌کند. در شایعات گذشته به این موضوع اشاره شده بود که شرکت سامسونگ در سال 2017، گوشی پرچم‌دار گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را ارائه می‌دهد.

ابعاد فاش‌شده در رندرهای جدید، ظاهراً نمایشگر 5.8 اینچی و 6.2 اینچی گوشی پرچم‌دار گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را تایید می‌کند. البته در این طرح‌های شماتیک، به نمایشگر تقریباً 5.6 اینچی و 6 اینچی برای گوشی پرچم‌دار جدید سامسونگ اشاره شده است اما باید در نظر داشته باشید که این ابعاد، در واقع قسمت تخت صفحه‌نمایش را نشان می‌دهد.

در حال‌حاضر، هیچ‌یک از این شایعات توسط سامسونگ به صورت رسمی تایید نشده است و با توجه به اینکه شرکت سامسونگ تا اواخر ماه مارس گوشی پرچم‌دار جدید خود را معرفی نخواهد کرد، مدت زمان زیادی تا اعلام رسمی مشخصات گوشی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس باقی مانده است. گوشی پرچم‌دار جدید سامسونگ در نیمه دوم ماه آوریل به صورت گسترده عرضه خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar