گلکسی اس 9 امکان اتصال لوازم جانبی به صورت ماژول خواهد داشت

افشاگر روسی، Eldar Murtazin، به‌تازگی در یک تویت مدعی شده است که سامسونگ گلکسی اس 9 به همراه لوازم جانبی ماژولار عرضه خواهد شد. در حال حاضر خانواده موتورولا moto z و تلفن همراه اسنشال فون از قابلیت اتصال لوازم جانبی با عنوان ماژول برخوردارند. موتو مودهای موتورولا این امکان را به شما می‌دهد تا از لوازم جانبی همچون ویدیو پروژکتور، بلندگو، باتری اضافه و دوربین 360 درجه بهره‌مند شوید. اسنشال فون نیز در حال حاضر از ماژول دوربین 360 درجه بهره‌مند است و لوازم جانبی دیگری نیز در راه هستند.

تویت ماژولار بود گلکسی اس 9

بر اساس گفته منبع این تویت، گلکسی اس 9 امکان اتصال یک ماژول را برای شما فراهم خواهد کرد البته روش‌هایی نیز برای اتصال چند ماژول هم‌زمان وجود دارد اما برای اتصال مغناطیسی که در این مورد مدنظر است و نمونه آن را نیز در خانواده moto z شاهد هستیم معقول نیست امکان اتصال چندین ماژول وجود داشته باشد.

در نظر داشته باشید که هنوز طراحی پرچم‌دار سال آینده سامسونگ تأیید نشده است و تیم‌های مختلف در حال کاربر روی آن هستند و اجرایی شدن این طرح نیز مستلزم تأیید مدیران سامسونگ است. درهرصورت احتمال ماژولار بودن گلکسی اس 9 افزایش‌یافته است و این می‌تواند شروعی برای قدم‌های بعدی و ارائه دستگاه‌هایی با امکان تغییر و به‌روزرسانی سخت‌افزار توسط کاربران باشد.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها