زمان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ در IFA مشخص شد

امسال نمایشگاه سالانه IFA قرار است از 31 اوت تا 5 سپتامبر (9 تا 14 شهریور) در شهر برلین آلمان برگزار شود. ماه گذشته سونی دعوتنامه خود را برای این رویداد منتشر کرد و امروز هم سامسونگ اعلام کرده که در روز 30 اوت (8 شهریور) و یک روز قبل از آغاز به کار رسمی نمایشگاه، یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد کرد.

سامسونگ در تاریخ 9 اوت (18 مرداد) مراسم جداگانه‌ای را برای همه دوستداران گوشی های هوشمند در نظر گرفته و قرار است جدیدترین پرچمدار خود یعنی گلکسی نوت 9 را در این مراسم معرفی کند. اما با توجه به دعوتنامه‌ای که برای نمایشگاه IFA منتشر شده، این شرکت قصد دارد تا از دستگاه‌های هوشمند جدید دیگر خود مانند تلویزیون و سایر لوازم خانگی از قبیل یخچال و ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی، در این رویداد بزرگ رونمایی کند.

البته بخش تولید گوشی‌های هوشمند سامسونگ هم می تواند از فرصتی که نمایشگاه IFA مهیا می کند، استفاده کرده و از ساعت هوشمند جدیدی به نام گلکسی واچ (Galaxy Watch) رونمایی کند. سال گذشته در نمایشگاه IFA شاهد معرفی گیر اسپورت (Gear Sport) بودیم و اصلاً بعید نیست که این بار هم شاهد رونمایی از یک ابزار پوشیدنی دیگر باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها