زمان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ در IFA مشخص شد

امسال نمایشگاه سالانه IFA قرار است از 31 اوت تا 5 سپتامبر (9 تا 14 شهریور) در شهر برلین آلمان برگزار شود. ماه گذشته سونی دعوتنامه خود را برای این رویداد منتشر کرد و امروز هم سامسونگ اعلام کرده که در روز 30 اوت (8 شهریور) و یک روز قبل از آغاز به کار رسمی نمایشگاه، یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد کرد.

سامسونگ در تاریخ 9 اوت (18 مرداد) مراسم جداگانه‌ای را برای همه دوستداران گوشی های هوشمند در نظر گرفته و قرار است جدیدترین پرچمدار خود یعنی گلکسی نوت 9 را در این مراسم معرفی کند. اما با توجه به دعوتنامه‌ای که برای نمایشگاه IFA منتشر شده، این شرکت قصد دارد تا از دستگاه‌های هوشمند جدید دیگر خود مانند تلویزیون و سایر لوازم خانگی از قبیل یخچال و ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی، در این رویداد بزرگ رونمایی کند.

البته بخش تولید گوشی‌های هوشمند سامسونگ هم می تواند از فرصتی که نمایشگاه IFA مهیا می کند، استفاده کرده و از ساعت هوشمند جدیدی به نام گلکسی واچ (Galaxy Watch) رونمایی کند. سال گذشته در نمایشگاه IFA شاهد معرفی گیر اسپورت (Gear Sport) بودیم و اصلاً بعید نیست که این بار هم شاهد رونمایی از یک ابزار پوشیدنی دیگر باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید