فلای تودی

سامسونگ برای انفجار دیوایس های گلسی نوت 7 تعویض شده بیانیه داد!

بدون شک سامسونگ سال جاری و با عرضه زودتر از موعود تازه‌ترین فبلت خود، گلکسی نوت 7 ریسک بالایی را پذیرفت که البته ضرر آن را هم دید. این شرکت که به تازگی گوشی های گلکسی نوت 7 خطرآفرین و معیوب را از سراسر جهان جمع آوری کرده و نسخه جایگزینی را برای مصرف کنندگان فرستاده بود، حالا بار دیگر با یک کابوس رسانه‌ای تازه تحت عنوان انفجار نسخه جایگزین گلکسی نوت 7 روبه رو شده است.

نخستین بار یک شخص که نسخه جایگزین این فبلت را تحویل گرفته بود عنوان کرد که گوشی در جیب او و در حالی که در هواپیمای شرکت ساوت‌وست ایرلاینز نشسته بود آتش گرفت. این خبر به شدت دست به دست بین رسانه‌های مختلف چرخید و بسیاری از مقامات آمریکایی را از این بابت نگران کرد. حال در گزارشی تازه آمده است که یک گلکسی نوت 7 جایگزین شده دیگر نیز در تایوان منفجر شده است.

روز به روز عدم اطمینان به سامسونگ و این فبلت بیش‌تر می‌شود و شرکت های حامل در ایالات متحده به خریداران این محصول اجازه داده‌اند تا به صورت کاملاً رایگان محصول دیگری را با این گوشی تعویض کنند. جالب اینجا بود که کمپانی سامسونگ تا اینجا هیچ حرفی نزده بود؛ اما شب گذشته بیانیه‌ای را در ارتباط با حادثه انفجار گلکسی نوت 7 در هواپیما منتشر کرد که به شرح زیر است:

تا زمانی که ما این دیوایس را تحویل نگیریم، نمی‌توانیم تأیید کنیم که این اتفاق برای نسخه جایگزین شده و جدید گلکسی نوت 7 رخ داده است. ما در حال همکاری با مقامات و شرکت هواپیمایی ساوت‌وست ایرلاینز هستیم تا بتوانیم این دیوایس را تحویل گرفته و این خبر را تأیید کنیم. پس از آزمودن این دیوایس قطعاً اطلاعات را به اشتراک خواهیم گذاشت.

اما این بیانیه بازخورد خوبی را در بر نداشت تا سامسونگ در مدتی کوتاه پس از انتشار آن مجبور به نگارش بیانیه تازه‌ای شود:

سامسونگ نگرانی شرکت های حامل و مصرف کنندگان را باید پس از گزارش‌های اخیر و سوال‌های به وجود آمده در خصوص نسخه جایگزین دیوایس های Galaxy Note 7 درک می‌کند. ما همچنان به سرعت بر روی گزارش‌های منتشر شده و همچنین علت وقوع این حادثه کار خواهیم کرد.

ما همچنان ارتباط خودمان را با CPSC (کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده) نزدیک نگه می‌داریم. اگر ما باعث یک مشکل ایمنی شده باشیم، با CPSC همکاری خواهیم کرد تا به وضعیت موجود رسیدگی شود. ما می‌خواهیم به مشتریانمان این اطمینان را بدهیم که هر گزارشی برای ما کامل جدی بوده و صبر و شکیبایی ایشان را درک می‌کنیم.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها