احتمال عرضه گوشی تاشو گلکسی ایکس سامسونگ در سال 2018

پیش از این انتظار می‌رفت سامسونگ گوشی تاشوی خود را در سه ماهه انتهایی سال جاری میلادی معرفی کند اما شایعات جدید از کشور کره، خبر از موکول شدن معرفی این محصول، به نیمه نخست سال 2018 می‌دهند.

طبق اطلاعات منبعی ناشناخته، گلکسی ایکس (Galaxy X)، از ماده‌ای به نام «پولی آمید فیلم (Polymide film)» ساخته خواهد شد. این ماده بسیار کم‌حجم بوده و قابلیت انعطاف بالایی دارد. از دیگر قابلیت‌های پولی آمید فیلم می‌توان به مقاومت بالا در برابر حرارت اشاره کرد، بدین‌ صورت که هم در محیط بسیار سرد و هم بسیار گرم، مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد. می‌توان گلکسی ایکس را به دلیل قطر کم و انعطاف بالا، از رقبای اصلی بازار گوشی‌های تاشو قلمداد کرد.

احتمال عرضه گوشی تاشوی سامسونگ در سال 2018بنا بر گزارش منتشرشده، سامسونگ از کمپانی کره‌ای کلن (Kolon) برای تأمین پولی آمید کمک خواهد گرفت اما کلن، تا نیمه نخست سال آینده، قادر به تهیه میزان مورد نظر سامسونگ نخواهد بود. تابستان سال 2017 اعلام شد که مراحل تحقیق و توسعه گلکسی ایکس تا ژانویه 2018 (دی‌ماه 96) پایان‌ یافته و بلافاصله پس‌ از آن وارد مرحله تولید انبوه خواهد شد.

این منبع ناشناس اعلام کرده است:

ممکن است امسال از نمونه اولیه گلکسی ایکس رونمایی شود اما فاز تجاری‌سازی هماهنگ با سایر رقبا، سال 2018 آغاز می‌شود.

با ورود اپل و ال‌جی به بازار داغ گوشی‌های تاشو، رقابت برای این محصول نوآورانه، جدی‌تر خواهد شد، بنابراین هر کدام از این سازندگان، سعی می‌کنند نخستین کمپانی تولید کننده چنین محصولی باشند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar