اپلیکیش موزیک سامسونگ منتشر شد؛ آزمایشی فقط برای گلکسی‌ها

Samsung Music

اجازه دهید این مطلب را با پرسش سه سوال آغاز کنیم: 1- آیا شما دارنده‌ی دستگاهی از سری گلکسی سامسونگ هستید؟ 2- آیا دستگاه شما سیستم عامل اندروید مارشمالو را اجرا می‌کند؟ 3- آیا اهل گوش دادن به موسیقی هستید؟ اگر جواب شما برای هر سه سوال” بله” می‌باشد، از همین حالا می‌توانید اپلیکیشن تازه کره‌ای‌ها را مورد آزمایش قرار دهید؛ اپلیکیشن Samsung Music

اپلیکیشن موزیک سامسونگ “Samsung Music” مختص دارندگان گوشی‌های گلکسی است و در حال حاضر به صورت آزمایشی از طریق گوگل پلی قابل دانلود و نصب می‌باشد. این اپ مانند اپلیکیشن اپل موزیک نیست و فقط یک پخش کننده ساده به شمار می‌رود که قادر به پخش فرمت‌های MP3/WMA/AAC/FLAC می‌باشد.

مانند دیگر اپلیکیشن‌های پیشرفته‌ی پخش موزیک، با Samsung Music می‌توان به وسیله تب‌های جداگانه و براساس لیست‌های پخش، ترک‌ها، آلبوم‌ها، خواننده‌ها و سبک‌ها به موسیقی‌ها دسترسی پیدا کرد. این تب‌ها را می‌توان از بخش تنظمیات این اپلیکیشن به راحتی سفارشی کرد و در همین بخش تنظمیاتی نیز برای تکرار، پخش اتوماتیک، سرعت پخش و میزان صدای خودکار موزیک در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر این اپلیکیشن تنها با دیوایس‌های گلکسی که اندروید مارشمالو را با خود دارند هماهنگ است، با این حال انتظار می ‌رود سامسونگ آن را برای دیوایس‌های قدیمی‌تر نیز منتشر کند. اپلیکیشن موزیک سامسونگ رایگان می‌باشد و طراحی بسیاری جالبی دارد. هرچند که باید گفت در حال حاضر این اپلیکیش به صورت آزمایشی و بتا در گوگل پلی قرار گرفته است، به همین علت ممکن است دارای اشکالات بسیاری باشد.

دانلود اپلیکیشن Samsung Music از گوگل پلی