بلیط هواپیما

ارائه سیستم پرداخت موبایلی Samsung Pay به تاخیر افتاد

Samsung Pay نام سیستم پرداخت موبایلی آینده شرکت سامسونگ می باشد که قصد دارد در جواب سیستم های مشابه رقبای خود یعنی Apple Pay و Android Pay، آن را ارائه کند. البته این طور که به نظر می رسد به این زودی ها شاهد معرفی این سیستم نخواهیم بود زیرا سامسونگ، ارائه آن را به زمان عرضه گوشی هوشمند رده بالای بعدی خود در ماه سپتامبر موکول کرده است و به احتمال زیاد منظور از این گوشی، Galaxy Note بعدی می باشد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

این سیستم در زمان ارائه رسمی، در کشور های آمریکا و کره جنوبی در دسترس خواهد بود و در آینده در مناطق دیگری مانند اروپا، چین، آمریکای جنوبی و استرالیا نیز ارائه خواهد شد. همچنین شرکت سامسونگ در نظر دارد بعد از معرفی این سیستم پرداخت، در گوشی پرچمدار بعدی خود، آن را برای دستگاه های قدیمی تر خود نیز در دسترس قرار دهد. با توجه به این که Samsung Pay با حدود 90 درصد از کارت خوان های موجود سازگار می باشد می توان احتمال موفقیت آن را بالا ارزیابی کرد.

از آن جایی که شرکت های گوگل و اپل توجه ویژه ای به سیستم پرداخت موبایلی خود دارند و تلاش زیادی در این زمینه می نمایند، تصور اینکه سامسونگ بتواند این شرکت ها را در بازار آمریکا مغلوب کند کمی سخت به نظر می رسد. اما همه چیز ممکن است و باید تا زمان معرفی رسمی این سرویس در اواخر امسال صبر کنیم.

منبع: androidandme.com

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد