فلای تودی

مایکروسافت: Gears of War در نمایشگاه E3 2015 حضور خواهد داشت

بر اساس پستی که تیم سازنده بازی Gears of War منتشر کرده است مشخص شده که این بازی در ماه ژوئن و در نمایشگاه E3 2015 رونمایی خواهد شد. البته این خبر در حالی بیان شده که خود استودیوی سازنده بازی این روز ها دچار تغییر و تحولاتی شده است.

استودیوی Black Tusk در حال توسعه نسخه بعدی بازی Gears of War برای کنسول Xbox One می باشد و اخیرا نام این استودیو به “The Coalition” (به معنی ائتلاف) تغییر پیدا کرده است.

در پستی که بر روی وب سایت Xbox Wire شرکت مایکروسافت منتشر شده، علت این تغییر نام، تقویت برند و جایگاه این استودیو در بین گیمر ها بیان گردیده است.

Gears-of-Wars-Xbox-One-02مدیر این استودیو آقای Rod Fergusson در این باره گفته است:

از امروز استودیوی کانادایی سازنده قسمت بعدی از سری بازی های Gears of War، با نام The Coalition شناخته خواهد شد.

اما منظور از این نام جدید چیست؟ به طور خلاصه The Coalition در واقع ما را به عنوان یک تیم و کاری که قصد انجام آن را داریم توصیف می کند.

The Coalition یک گروه از افرادی با سلایق و توانمندی های متفاوت می باشد که برای یک هدف واحد تشکیل شده است و ما احساس می کنیم این نام می تواند تیم ما را به بهترین نحو ممکن توصیف کند.

این نام همچنین گیمر ها را احتمالا به یاد گروه COG (مخفف the Coalition of Ordered Governments) که یکی از گروه های داخل بازی Gears of War می باشد خواهد انداخت.

هم اکنون وقتی اسمی از استودیوی 343 Industries برده می شود گیمر ها ناخودآگاه به فکر بازی Halo می افتند و یا در مورد استودیوی Turn 10 Studios نیز همگان آن را با بازی Forza می شناسند. ما می خواهیم کاری کنیم که شنیدن نام استودیوی The Coalition بازی Gears of War را در ذهن ها تداعی کند.”

بعد از این صحبت ها، آقای Fergusson اضافه کرده است که در نمایشگاه E3 امسال اخبار جدیدی در خصوص Gears of War ارائه خواهد شد. وی چنین بیان کرده:

حالا که صحبت از Gears of War شد باید بگویم ما در حال نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه E3 هستیم، جایی که اطلاعات بیشتری راجع به این بازی در اختیار گیمر ها خواهیم گذاشت.

اگر بخواهم به صورت دقیق تر بیان کنم، باید بگویم هوادارن سری Gears of War می توانند در روز دوشنبه 15 ماه ژوئن ساعت 4 بعد از ظهر به وقت محلی اخبار ما را در رابطه با Gears of War جدید پیگیری نمایند.”

نظر شما چیست؟ آیا نسخه بعدی این سری نیز می تواند موفقیت های قبل را تکرار کند؟ نظر خود را با ما در دیجی رو در میان بگذارید.

منبع: express.co.uk

 

 

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا قطعی
رضا قطعی
7 سال قبل

سلام
اگر امکان داره یک ایمیل به من بده.میخواستم در مورد همکاری با هم صحبت کنیم.