آی پینز

پاسخ سامسونگ به گزارش‌های اخیر در مورد مشکل باتری در گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 پلاس

هفته گذشته بود که خبر رسید بعضی از گوشی‌های گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ بعد از تخلیه کامل شارژ باتری و رسیدن به 0٪ به کل از کار می‌افتند! در واقع هنگامی که شارژ این گوشی‌ها به اتمام می‌رسد، خاموش می شوند و دیگر به هیچ روشی نمی‌توان آن‌ها را روشن کرد. در حالی که این خبر برای صاحبان مدل‌های معیوب گوشی‌های فوق بسیار وحشتناک است، اما حداقل تا به این لحظه خبری از منفجر شدن گوشی‌ها به گوش نرسیده است؛ اتفاقی که سال گذشته و به واسطه ایرادی که در باتری وجود داشت برای گلکسی نوت 7 رخ داد و در نهایت منجر به توقف خط تولید این گوشی شد.

در حال حاضر بهترین کاری که کاربران گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 پلاس، برای پرهیز از چنین مشکلی می توانند انجام دهند این است که حتماً قبل از به اتمام رسیدن کامل شارژ باتری، آن را به شارژر وصل کنند. سامسونگ در حال تحقیق بر روی این مشکل و علل بروز آن می‌باشد. جالب است بدانید که بعد از اتفاقات ناخوشایندی که سال گذشته برای گلکسی نوت 7 رخ داد، سامسونگ اعلام کرد که یک روند تست 8 مرحله‌ای را برای اطمینان از صحت عملکرد باتری گوشی‌های خود آغاز کرده است.

گلکسی نوت 8 سامسونگ

در حال حاضر، سامسونگ می گوید که شکایات معدودی را در این رابطه دریافت کرده است. این شرکت در طی بیانیه‌ای اعلام کرده که به اطلاعات بیشتری در مورد مشکل مذکور و دستگاه هایی که تحت تاثیرقرار گرفته‌اند، نیاز دارد و از تمام کاربران گوشی‌های گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 پلاس خواسته تا اگر با چنین مسئله‌ای مواجه شدند، حتماً بلافاصله شرکت را در جریان قرار دهند تا مشکل به طور کامل بررسی شود.

سامسونگ در بیانیه خود چنین گفته:

البته که سامسونگ تمام گزارش های از این دست را به طور جدی بررسی می‌کند، اما ما در حال حاضر گزارش‌های بسیار معدودی را در رابطه با مشکلی که می تواند به مدیریت شارژ گوشی مرتبط باشد، دریافت کرده ایم و متأسفانه تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد دستگاه‌های معیوب نداشته باشیم نمی توانیم در مورد این موضوع اظهار نظر کنیم.

در انتها باید خاطر نشان کنیم که تا کنون هیچ خبری در مورد جایگزینی مدل های معیوب با مدل های سالم منتشر نشده و باید دید سامسونگ چه رویکردی را در رابطه با گلکسی نوت 8 و گلکسی اس 8 پلاس‌های مشکل دار در پیش خواهد گرفت. اگر شما هم در این رابطه نظری دارید و یا با مشکلی این چنینی مواجه شده‌اید، حتماً آن را با ما و سایر خوانندگان دیجی رو در میان بگذارید.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Nickbercard
Nickbercard
5 سال قبل

ببخشید فقط برای اس هشت پلاسه یاشامل اس هشت هم میشه

هاشم رضاپور
هاشم رضاپور
مدیر
پاسخ به  Nickbercard
5 سال قبل

سلام فعلا فقط گزارشها در مورد اس 8 پلاسه