آی پینز

عامل انفجار گلکسی نوت 7 مشخص شده اما سامسونگ آمادگی انتشار عمومی این دلایل را ندارد

با اینکه سامسونگ دو بار مجبور شد که برای فبلت گلکسی نوت 7 فراخوان صادر کند و در نهایت تمامی این دستگاه ها را از بازار خارج کرده و کل خط تولید آن را جمع آوری کند، اما تا همین اواخر دلیل این انفجار برای خود شرکت نیز مشخص نبود. ماجرای Galaxy Note 7 علاوه بر اینکه تبلیغ منفی بزرگی برای سامسونگ بود، حدود 5 میلیارد دلار نیز به شرکت زیان وارد کرد. اما در گزارشی که امروز منتشر شده، گفته شده که سامسونگ عامل اصلی انفجار باتری ها را پیدا کرده.

سامسونگ اعلام کرده که نتایج این تحقیق داخلی را در اختیار موسسه ایمنی آمریکا و آزمایشگاه تست کره نیز قرار داده. این شرکت قول داده که به زودی و قبل از پایان سال جزئیات این تحقیق را به صورت عمومی نیز منتشر کند، اما هنوز هیچ خبری در این زمینه از سوی کمپانی اعلام نشده و به نظر می رسد که سامسونگ هنوز آمادگی انتشار عمومی عوامل انفجار گلکسی نوت 7 را ندارد.

در هفته های گذشته گزارشی منتشر شد که در آن طراحی باتری های نوت 7 دلیل اصلی آتش گرفتن و انفجار این دستگاه ها اعلام شده بود. بنا بر این گزارش پافشاری سامسونگ در استفاده از باتری هایی که تا جای ممکن نازک بوده اما ظرفیت زیادی داشته باشند تا عمر نوت 7 طولانی تر باشد باعث این انفجارها بوده است.

منبع PhoneArena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها