سامسونگ رسماً از مشتریان خود خواست نسبت به تعویض گلکسی نوت 7 اقدام کنند

اگر تاکنون شک داشته‌اید که آیا گلکسی نوت 7 می‌تواند خطرناک باشد، حالا با توجه به بیانیه‌ای که سامسونگ خطاب به دارندگان این دستگاه منتشر کرده، مطمئن خواهید شد که فبلت کره‌ای خطرناک‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کردید.

حتی پس از آن که سامسونگ فراخوانی گلکسی نوت 7 را تأیید کرد، باز هم شاهد آن بودیم که این دستگاه در حال شارژ کردن منفجر شده است. FAA هم از مسافران خواسته است که برای رعایت ایمنی، نوت 7 خود را در طول پرواز خاموش کنند.

تقریباً یک هفته پیش بود که سامسونگ طی یک برنامه‌ی جهانی، تعویض گلکسی نوت 7 را استارت زد. اما اگر فکر کرده‌اید که گلکسی نوت 7 ای که در اختیار دارید و تاکنون مشکلی نداشته است، در ادامه هم به همین شکل کار خواهد کرد، باید حواستان را جمع کنید، چرا که بر اساس گزارشات سامسونگ تصمیم دارد تمام دستگاه‌های فراخوانده شده را تا 30 سپتامبر غیرفعال کند.

تا آن زمان سامسونگ از تمام دارندگان این فبلت درخواست کرده که هر چه زودتر نسبت به تعویض آن اقدام کنند و از برنامه‌ی تعویض استفاده کنند.

دی جی کوه، رئیس بخش موبایل سامسونگ در این باره گفت: «اولویت اول ما امنیت مشتریانمان است. از دارندگان گلکسی نوت 7 تقاضا می‌کنیم که دستگاه خود را خاموش کنند و در اسرع وقت نسبت به تعویض آن اقدام نمایند. در حال سرعت بخشیدن به تولید دستگاه‌های جایگزین هستیم تا مشتریان بتوانند از طریق برنامه‌ی تعویض و طبق روند کاری معمول زودتر به آن‌ها دسترسی پیدا کنند. از مشتریان خود به علت درک و صبر آن‌ها کمال تشکر را داریم.»

اگر از روند کار تعویض خبر ندارید، می‌توانید با فروشگاهی که دستگاه خود را از آن خریداری کرده‌اید، تماس بگیرید یا با مرکز خدمات مشتریان سامسونگ در محل خود ارتباط برقرار کنید.

حالا با اظهار نظر رسمی سامسونگ در این باره بیش از پیش نسبت به خطرناک بودن گلکسی نوت 7 های فراخوانده شده مطمئن شدیم و از شما هم می‌خواهیم که اگر در حال حاضر دارنده‌ی این دستگاه هستید، هر چه زودتر نسبت به خاموش کردن و تعویض آن اقدام کنید.

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها