نسخه آزمایشی اندروید 8 به زودی برای گلکسی اس 8 منتشر می‌شود

چند روز پیش بود که در خبرها خواندیم سامسونگ تا اوایل سال 2018 به روز رسانی اندروید 8 را برای گوشی‌های خود منتشر نمی‌کند. بنابراین می‌توان انتظار داشت نسخه آزمایشی اندروید اوریو تا اواخر سال 2017 در دسترس کاربران قرار گیرد.

بر اساس گزارش جدیدی که در این باره منتشر شده، سامسونگ روز 31 اکتبر (امروز) نسخه آزمایشی اندروید اوریو را برای گلکسی اس 8 منتشر خواهد کرد. کاربران می‌توانند با استفاده از برنامه Samsung Beta Program نسخه آزمایشی را روی دستگاه خود نصب نمایند. البته هنوز این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

گلکسی اس 8

همچنین در این گزارش امده که کشورهای کره جنوبی، انگلستان و آمریکای شمالی نخستین کشورهایی خواهند بود که نسخه آزمایشی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد. در فاز بعدی کاربران در کشورهای چین، آلمان، فرانسه، هند، لهستان و اسپانیا نسخه بتا اندروید اوریو را دریافت می‌کنند.

پس از این کشورها نیز به مرور تا پایان سال 2017 این به روز رسانی برای سایر کاربران در نقاط دیگر جهان نیز منتشر خواهد شد. نسخه آزمایشی به سامسونگ کمک می‌کند تا ایرادات احتمالی را به کمک کاربران بیابد و تا عرضه نسخه اصلی اندروید 8، تمام ایرادات آن را مرتفع سازد.

لینک کوتاه http://bit.ly/2pm6koF
منبع phonearena

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط