سامسونگ تنها یک پرچمدار در سال 2017 عرضه خواهد کرد

به نظر می‌رسد روند سنتی سامسونگ مبنی بر عرضه 2 پرچمدار در طول سال در سال آینده ادامه پیدا نخواهد کرد. در واقع پس از مشکلات پیش آمده برای گلکسی نوت 7 که در نهایت منجر به توقف تولید این محصول شد تغییر در استراتژی سامسونگ چیز چندان غیر منتظره‌ای نبود و این کمپانی می‌بایست در رویکرد خود تجدید نظر می‌کرد، از این رو محدود کردن چرخه انتشار گوشی‌های هوشمند به یک پرچمدار در سال منجر به افزایش کیفیت محصولات در آینده خواهد شد.

در طی سال‌های گذشته، هواداران سامسونگ به در اختیار داشتن انتخاب‌های گوناگون از میان پرچمداران جدید این کمپانی عادت کرده‌اند و امسال نیز در نیمه نخست سال دو گوشی گلکسی اس 7 و اس 7 اج در دسترس علاقه مندان به محصولات سامسونگ قرار گرفت و در نیمه دوم نیز گلکسی نوت 7 به این چرخه اضافه شد. سال گذشته نیز شرایط مشابه ای برقرار بود اگرچه گلکسی نوت 5 همراه با گلکسی اس 6 اج پلاس روانه بازار شد.

اما اکنون بنابر گزارش The Korea Herald، این روند در سال 2017 ادامه پیدا نخواهد کرد. اگرچه به گفته این منبع این تصمیم هنوز نهایی نشده و هنوز تأمین کنندگان سامسونگ از چنین حرکتی مطلع نشده‌اند و اینکه دقیقاً سامسونگ قصد دارد روند عرضه پرچمداران خود را به شکلی ادامه دهد هنوز مشخص نیست.

تاکنون شایعات مختلفی پیرامون پرچمدار آینده سامسونگ با نام گلکسی اس 8 شنیده‌ایم اما اگر سامسونگ قصد تغییر روند در عرضه محصولات خود را داشته باشد احتمالاً تصوراتمان درباره این محصول نیز با تغییرات مواجه خواهد شد.

به طور کلی امیدواریم هر روندی که سامسونگ در پیش می‌گیرد در نهایت تأثیر مثبتی بر روی عملکرد این کمپانی داشته باشد و مجدداً شاهد مشکلات پیش آمده برای گلکسی نوت 7 بر روی پرچمدارهای آینده این کمپانی نباشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها