سامسونگ به روز رسانی جدیدی برای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس منتشر کرد

چند ماهی از عرضه گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به بازار می‌گذرد. این دو گوشی توانستند فروش خوب و قابل توجهی داشته باشند. بسیاری در این رنج قیمتی، گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس را بهترین گوشی‌های موجود در بازار می‌دانند. سامسونگ نیز به دلیل استقبال زیاد مردم از پرچمداران جدیدش، پشتیبانی خوب و دقیقی از آن‌ها به عمل می‌آورد. در آخرین به روز رسانی منتشر شده برای این دو گوشی، سامسونگ رابط کاربری خود را بهبود داده است.

مشکل اکثر کاربران دستگاه‌های اندرویدی وجود لگ و کُندی در گوشی می‎‌باشد. ولی در پرچمداران جدید و با توجه به سخت افزارهای قدرتمندی که در آن‌ها قرار می‌گیرد این مسئله تاحدود زیادی برطرف شده است. یکی از دلایل کند شدن گوشی‌های سامسونگ مربوط به رابط کاربری نسبتا سنگین تاچ ویز می‌شود. در برخی موارد در پرچمداران امسال سامسونگ نیز لگ مشاهده شده، البته با استفاده‌های بسیار سنگین و تنها هنگام باز و بسته کردن برنامه‌ها و بازی‌ها و سوییچ کردن بین آن‌ها.

امروز سامسونگ به روز رسانی جدیدی برای رابط کاربری این دو گوشی منتشر کرد که در آن مشکلات مربوط به لگ هنگام سوییچ بین برنامه‌ها بهبود یافته و همچنین لوگو برنامه‌ها نیز واضح‌تر و درخشان‌تر شده‌اند.

سامسونگ در صورت کار بیشتر بر روی رابط کاربری خود، علاقه‌مندان بیشتری را به خرید محصولاتش جذب خواهد کرد. تاچ ویز سامسونگ هر ساله بهودهایی داشته ولی اکنون به جایی رسیده که به تکرار نزدیک شده، و سامسونگ باید با استفاده از ایده‌های خود این رابط را مانند گذشته جذاب و مفید و البته روان کند.

تاکنون از پرچمداران امسال سامسونگ استفاده کرده‌اید؟ در کارکرد با آن‌ها لگ و کندی مشاهده کردید؟!
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها