گوشی‌های با صفحه نمایش تاشو سامسونگ تا قبل از 2019 عرضه نخواهند شد

در چند وقت اخیر صحبت‌های زیادی در خصوص گوشی «گلکسی ایکس» (Galaxy X) سامسونگ که قرار است از صفحه نمایشی تاشو برخوردار باشد، مطرح شده است. در تازه‌ترین شایعات منتشر شده درباره این محصول نیز اشاره شده بود که ممکن است سامسونگ این گوشی را قبل از پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه کند، اما این طور که به نظر می‌رسد شایعات مذکور صحت نداشته‌اند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده، آقای کیم تائه وونگ، مهندس ارشد بخش صفحات نمایش سامسونگ، در سمینار Display TechSalon در شهر سئول، گفته است که گوشی‌های هوشمند تاشو تا قبل از سال 2019 میلادی روانه بازار نخواهند شد.

وی در این باره گفته:

از آنجا که صفحه نمایش بدون حاشیه در حال حاضر فروش خوبی دارد، ما هنوز فرصت کافی برای توسعه صفحات نمایش تاشو در اختیار داریم. انتظار می‌رود این تکنولوژی حول و حوش سال 2019 میلادی به تکامل برسد.

صفحه نمایش تاشو

چانگ وون سوک، یکی از تحلیلگران مؤسسه سرمایه گذاری و اوراق بهادار HI، نیز در سمینار مذکور به بیان ایده‌ها و نظرات خود پرداخت که شنیدن آن‌ها خالی از لطف نیست. او گفت: “انتظار می‌رود سامسونگ گوشی‌های با صفحه نمایش تاشو را در سال 2019 به مرحله تجاری‌سازی برساند، زیرا این شرکت در حال حاضر با سود 20 درصدی‌ای که از فروش صفحات نمایش بدون حاشیه به دست می‌آورد، نیازی به فروش سخت‌افزار جدید ندارد.” وی همچنین اضافه کرده است که: “زمانی که تقاضا برای گوشی‌های بدون حاشیه کند شود، سامسونگ صفحه نمایش تاشو خود را به عنوان برگ برنده بعدی رونمایی خواهد کرد.”

بعد از سمینار نیز کیم تائه وونگ در مصاحبه‌ای با Korea Herald، تأیید کرد که تکنولوژی صفحه نمایش تاشو هنوز هم دارای برخی چالش‌های فنی است که باید پیش از تجاری‌سازی، حل شوند. شایان ذکر است که طبق اعلام مدیران بخش صفحات نمایش سامسونگ، گوشی‌های هوشمندی که صفحه نمایشی با یک خط تا دارند به احتمال زیاد قبل از گوشی‌هایی با چند خط تا، که از هر دو طرف قابلیت تا شدن دارند، رونمایی خواهند شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها