آی پینز

سامسونگ از 7 مهر فروش گلکسی نوت 7 را از سر می‌گیرد

سامسونگ در تلاش است تا هر چه سریعتر تمام گلکسی نوت 7 های معیوب موجود در بازار را جایگزین کند و در این رابطه این کمپانی برنامه ای جهت تعویض در آمریکا معرفی کرد که طی آن مشتریان می‌توانند گلکسی نوت 7 خود را با یک گلکسی نوت 7 جدید دیگر جایگزین کنند یا یک مدل دیگر از گوشی‌های سامسونگ انتخاب کنند یا اینکه به طور کلی گلکسی نوت 7 را به سامسونگ بازگرداند و پول خود را پس بگیرند.

همچنین برنامه تعویض مشابه دیگری نیز با گزینه‌های انتخابی کمتر توسط سامسونگ در 9 کشور دیگر که این گوشی در آنجا عرضه شده، اتخاذ شده است.

با انتشار بیانیه رسمی سامسونگ، دریافتیم که جایگزین‌های گلکسی نوت 7 از تاریخ 31 شهریور ماه به بازار آمریکا عرضه می‌شوند، همچنین طبق اعلام سامسونگ این کمپانی تاکنون موفق به جایگزین کردن 130000 گلکسی نوت 7 در این کشور شده است این در حالیست که فراخوان این کمپانی برای بازگرداندن بیش از 1 میلیون دستگاه گلکسی نوت 7 تنها در آمریکا بوده است.

با این حال سامسونگ قصد دارد 1 هفته پس از پایان مهلت جایگزینی گوشی‌های معیوب، فروش گلکسی نوت 7 را از سر بگیرد که این خبر خوبی برای آن دسته از مشتریانی محسوب می‌شود که نمی‌خواهند به هر دلیلی این گوشی را پیش خرید کنند.

البته نکته مهم اینجاست که سامسونگ می‌خواهد این روش را ابتدا در کشور خود اجرا کند، در این رابطه یکی از سخنگویان سامسونگ تأیید کرد که فروش مجدد گلکسی نوت 7 از تاریخ 7 مهرماه در کره جنوبی آغاز می‌شود و از سرگیری فروش این محصول در سایر کشورها زمانی اتفاق خواهد افتاد که شرایط برای انجام این امر محیا باشد.

در واقع این به این معناست که آغاز فروش مجدد گلکسی نوت 7 در آمریکا ممکن است کمی بیشتر به طول انجامد، حداقل تا زمانیکه بخش اعظمی از گوشی‌های معیوب جایگزین شوند.

در همین رابطه اگر صاحب گلکسی نوت 7 هستید و تاکنون برای تعویض آن اقدام نکرده‌اید بهتر است هرچه سریعتر طبق برنامه سامسونگ گوشی خود را تعویض کنید چراکه روز به روز شمار وقوع حوادث بر پایه انفجار این گوشی رو به افزایش است.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها