سامسونگ روی دو مدل متفاوت از گلکسی فولد کار می‌کند

سامسونگ در سه ماهه نخست سال 2019 اولین گوشی انعطاف پذیر خود به نام گلکسی فولد را معرفی کرد. هرچند عرضه‌ی تجاری این گوشی به دلیل مشکلات صفحه نمایش چندین بار به تعویق افتاد اما در نهایت، این دستگاه وارد بازار شد و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. سامسونگ احتمالا می‌خواهد از علاقه‌ی مردم به این مدل گوشی بیشترین بهره را ببرد. چرا که گزارش برخی اعضای داخلی شرکت نشان می دهد که غول کره‌ای قصد دارد دو گوشی انعطاف پذیر جدید دیگر را در سال آینده معرفی کند. با دیجی رو همراه باشید.

به غیر از سامسونگ، شرکت‌های دیگر نیز قرار است گوشی‌های انعطاف‌پذیر خود را در سال آینده معرفی کنند. به این ترتیب، بخش گوشی‌های انعطاف پذیر بیش از پیش توسعه می‌یابد تا به نیاز کاربران به صفحه نمایش های بزرگتر در قالبی جمع و جور بهتر پاسخ داده شود. در حالی که سامسونگ دست کم دو گوشی انعطاف پذیر جدید دیگر به بازار عرضه می‌کند شایعاتی شنیده می‌شود که ال جی هم می‌خواهد به زودی اولین گوشی انعطاف پذیر خود را معرفی کند.

بر اساس برخی گزارش‌ها، یکی از این گلکسی فولدهای نسل بعد طراحی تاشو خواهد داشت که احتمالا چیزی شبیه به گوشی انعطاف‌پذیر و تاشوی موتورولا ریزر خواهد بود. علاوه بر این، نمایشگر دوم فقط جهت نمایش اعلان ها و سایر اطلاعات اساسی دیگر مانند اطلاعات باتری در هنگام شارژ به کار می‌رود.گلکسی فولد 2 سامسونگ

قیمت خرده فروشی این گوشی انعطاف‌پذیر و تاشو حدود 845 دلار تخمین زده می شود. در واقع، این استراتژی قیمت برای افزایش فروش و تبدیل کردن آن به یک مدل انبوه در بازار اتخاذ شده است. سامسونگ احتمالا این گوشی را فوریه سال 2020 ، در کنار سری گلکسی اس 11 معرفی و عرضه کند. چوی بو یوانگ، تحلیلگر شرکت Kyobo Securities نیز در این باره می‌گوید:

برنامه سامسونگ برای گسترش و ادامه تولید محصولات انعطاف پذیر به واکنش بازار به مدل تاشوی گلکسی فولد در سال 2020 بستگی دارد اما به طور قطع سامسونگ، تولید محصول انعطاف‌پذیر را افزایش می‌دهد. وی همچنین خاطرنشان می کند که جایگزین مناسب گلکسی فولد احتمالاً در ماه اوت سال 2020 معرفی خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gizmochina
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها