خرید از ترندیول

نمایشگر گلکسی فولد ایراد ساختاری دارد! وجود شیاری در میانه صفحه نمایش گوشی منعطف سامسونگ

قبل از این می‌دانستیم که هوآوی میت ایکس یک راز کثیف به همراه خود دارد: یک برآمدگی بزرگ در میانه‌ی صفحه نمایش 8 اینچی‌اش، و حالا می‌دانیم که یک گوشی تاشوی بزرگ دیگر که حتی زودتر معرفی شد؛ گلکسی فولد سامسونگ، نیز برایمان یک سورپرایز به همراه دارد.

صفحه نمایش گلکسی فولد به جای اینکه مانند هوآوی یک برجستگی داشته باشد شیاری در همان قسمت دارد.

عکس گرفتن از این شیار بسیار سخت بود و دلیل آن نیز فقط قوانین سخت‌گیرانه‌ی سامسونگ برای حفاظت از گلکسی فولد بود. این گوشی در غرفه‌ی سامسونگ در همایش جهانی گوشی‌های همراه به نمایش گذاشته شده بود، اما پشت دو لایه شیشه‌ی ضخیم و انعکاس شدید نور قرار داشت. به غیر از این همه باید فاصله‌ی خود را حفظ می‌کردند و نگهبانان نیز از خم شدن بازدیدکنندگان و عکس‌برداری از نزدیک جلوگیری می‌کردند. همچنین خود گوشی نیز در حالت نمایش دموی تیره‌ای بود که مشاهده‌ی حالت اصلی صفحه نمایش را حتی سخت‌تر می‌کرد. نمی‌دانیم که سامسونگ واقعاً در تلاش بود که چیزی را مخفی کند یا نگران گوشی خود بود یا اینکه همه‌ی این‌ها فقط یک تصادف بوده است، اما یقیناً شرایط عجیبی بود.

دیدنش سخت است، اما قطعاً شیاری در میانه‌ی صفحه نمایش گلکسی فولد وجود دارد.

وقتی با دقت بیشتری نگاه کنید، متوجه می‌شوید که انعکاس نور وسط صفحه حاکی از وجود شیاری در این قسمت از صفحه نمایش گوشی است.

وجود یک شیار در میانه صفحه نمایش گلکسی فولد سامسونگ

بنابراین با مشاهده‌ی دو مورد از اولین گوشی‌های تاشو، میت ایکس و گلکسی فولد، به نظر می‌رسد که صفحه نمایش تخت، جام مقدس گوشی‌های تاشوی آینده خواهد بود.

طبیعتاً دلیل وجود این ناهنجاری‌ها در صفحه نمایش این دو گوشی خود مکانیزم تا شدن و مشکلاتی است که در این زمینه وجود دارد، مشکلاتی که نتیجه‌ی نهایی آن عدم وجود صفحه نمایش تخت در گوشی‌های تاشوی فعلی است.

برآمدگی صفحه‌ نمایش هوآوی میت ایکس:

وجود یک شیار در میانه صفحه نمایش گلکسی فولد سامسونگ وجود یک شیار در میانه صفحه نمایش گلکسی فولد سامسونگ

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها