سامورایی‌ها به نینتندو سوئیچ می‌آیند!

این طور که به نظر می‌رسد کمپانی بازی سازی باندای نامکو (Bandai Namco) دست دوستی به سمت نینتندو و کنسول جدیدش یعنی سوئیچ دراز کرده، زیرا این شرکت قصد دارد تا تعدادی از عنواین اخیر خود را برای کنسول هیبریدی نینتندو عرضه کند. این عناوین شامل Dynasty Warriors 8: Empires، Samurai Warriors: Spirit of Sanada وWarriors Orochi 3: Ultimate  بوده و قرار است در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) به طور جداگانه در ژاپن عرضه شوند. البته شایان ذکر است که هنوز نسخه غربی این بازی‌ها تایید نشده است.

آخرین نسخه از سه بازی سامورایی محور مذکور به همراه تمام محتوای قابل دانلود عرضه شده برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن ویتا، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی، در دسترس کاربران نینتندو سوئیچ قرار خواهد گرفت. هرچند که انتظار نمی‌رود هیچ ویژگی جدیدی به صورت انحصاری در این نسخه‌های جدید در نظر گرفته شده باشد.

بازی samurai warriors

Dynasty Warriors 8: Empires یک بازی بزرگ با بیش از 82 کاراکتر است و آخرین نسخه “کلاسیک” در این سری محسوب می‌شود، زیرا طبق اخبار منتشر شده، عنوانDynasty Warriors 9 در سبک جهان باز برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بازی Samurai Warriors: Spirit هم یک عنوان فرعی در سری خود محسوب شده و تمرکز داستانی آن بیشتر بر روی قبیله سانادا می‌باشد. در نهایت بازی Warriors Orochi 3: Ultimate که در واقع ترکیبی از دو سری قبل است پیش از این و در سال 2014 منتشر شده بود.

البته نکته عجیبی که در این بین وجود دارد این است که با وجود گذشت چندین سال از عرضه عناوین فوق، باندای نامکو قصد دارد آن‌ها را با قیمت کامل برای نینتندو سوئیچ به فروش برساند و این شرکت هنوز دلیلی برای این کار خود ارائه نکرده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع aotf
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها