هارد درایو 16 ترابایتی سیگیت سال 2018 به بازار خواهد آمد

فقط کافی است نگاهی به مقدار حافظه هارد درایوهای تولید شده در چندین سال گذشته بیندازیم تا متوجه رقابت کمپانی‌ها شویم. سال گذشته کمپانی سیگیت با ساخت هارد درایو 10 ترابایتی به سر خط خبرها آمد، اما خیلی واضح بود که این کمپانی دست از تلاش برنمی‌دارد و به دنبال توسعه برنامه‌هایش است. به تازگی خبر تولید هارد درایو 16 ترابایتی سیگیت در سال 2018 جنجالی به پا کرده است.

بنا به گزارشی جدید، سیگیت در حال توسعه و کار بر روی هارد درایو 16 ترابایتی است که انتظار می‌رود سال آینده به بازار آید، اما این بدان معنی نیست که تا به حال هارد درایوی با این مقدار حجم به بازار ارائه نشده است. هارد درایوهای جامد با حجم بیشتر از 16 ترابایت هم موجود است برای مثال در حال حاضر سیگیت هارد درایو جامد 60 ترابایتی دارد، اما اگر این هارد درایو تولید شود، سیگیت اول کمپانی خواهد بود که بزرگترین هارد درایو مگنتیک ساخته است.un2QManiYhPWS6UzP7BzfT-320-80

سیگیت اعلام کرده این هارد درایو 16 ترابایتی در ابعاد استاندارد 3.5 اینچی تولید خواهد شد که به احتمال زیاد می‌توان این هارد درایو را در کامپیوترهای خانگی نصب و با آن کار کرد. هنوز سیگیت قیمتی برای این قطعه اعلام نکرده ولی با توجه به قیمت 534.99 دلاری هارد درایو 10 ترابایتی این کمپانی، می‌توان انتظار داشت که حداقل قیمت پایه آن 500 دلار باشد. برای خبرهای بیشتر از این کمپانی همراه دیجی رو باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها