بازی‌های قدیمی سگا به گوشی‌های هوشمند می‌آیند!

این طور که به نظر می‌رسد بازی‌های قدیمی و خاطره انگیز سگا مانند سونیک، Altered Beast، فانتزی استار 2، Kid Chameleon و Comix Zone قرار است به زودی برای گوشی‌های هوشمند عرضه شوند. به گفته سگا، این بسته که بخشی از یک مجموعه بزرگ خواهد بود در تاریخ 22 ژوئن (1 تیر) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. نام این مجموعه نیز Sega Forever می‌باشد.

Sega Forever قرار است بازی‌های اصلی سگا را برای اجرا بر روی سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس پورت کرده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهد. البته نسخه رایگان این بازی‌ها دارای تبلیغات درون برنامه‌ای خواهند بود و اگر دوست ندارید در داخل بازی برایتان آگهی‌های بازرگانی نمایش داده شوند، می‌توانید با پرداخت 2 دلار نسخه بدون تبلیغ را خریداری نمایید. تمامی بازی‌ها دارای سیستم رده‌بندی آنلاین امتیازات، ذخیره در فضای ابری و پشتیبانی از کنترلرهای بلوتوثی خواهند بود.

به گفته سگا، هر دو هفته یکبار بازی‌های جدیدی به این مجموعه اضافه شده و آن را به‌روز خواهد کرد. کاربران هم می‌توانند با درخواست و امتیاز دادن به بازی‌های دلخواه خود، آن‌ها را در این مجموعه تجربه نمایند.

Sega Forever مطمئناً یک تجربه بسیار جذاب برای طرفداران قدیمی کنسول‌های سگا بوده و حس نوستالژی آن‌ها را تحریک خواهد کرد. البته امیدواریم سگا تنها به یک پورت بدون کیفیت و اجمالی بسنده نکرده و تجربه انجام آن‌ها را نیز برای بازیکنان لذت بخش‌تر نمایند.

منبع cnet
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.