ارسال و دریافت بیت کوین در توییتر به زودی امکان‌پذیر خواهد شد!

توییتر اخیراً ویژگی‌های جالب و جدیدی به پلتفرم شبکه اجتماعی خود اضافه کرده است. اوایل سال جاری، این شرکت ویژگی موسوم به Tip Jar را معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد به افرادی که مایل هستند، در توییتر کمک مالی کنند. اکنون، این غول دنیای اینترنت تأیید کرده که به زودی امکان ارسال بیت کوین و اتریوم را نیز از طریق Tip Jar فراهم خواهد کرد. با دیجی رو همراه باشید.

اولین بار این ویژگی توسط الساندرو پالوزی و به روش مهندس معکوس کشف شد. وی با بررسی کدهای Tip Jar متوجه شد که پشتیبانی از بیت کوین در حال توسعه است. کاربرانی که قبلاً ویژگی Tp Jar را فعال کرده‌اند، می‌توانند آدرس بیت کوین و اتریوم خود را برای دریافت کمک مالی از طرفداران خود به پروفایل‌شان اضافه کنند.

بیت کوین در توییتر

توییتر قرار است از شبکه Lightning که یک پروتکل پرداخت جایگزین برای شبکه اصلی بیت کوین است، برای معاملات خود استفاده کند. این شرکت همچنین قصد دارد از خدمات Strike برای پرداخت‌های سریع‌تر و کاهش هزینه تراکنش استفاده کند.

پس از اینکه پالوزی پروژه پشتیبانی از بیت کوین در توییتر را افشا کرد، کیوان بیک‌‌پور، سرپرست محصولات توییتر ، توییت پالوزی را به همراه یک ایموجی رعد و برق (⚡) و یک ایموجی “به زودی” بازتوییت کرد. بنابراین، می‌توان با اطمینان گفت که توییتر بر روی این ویژگی کار می‌کند و به زودی پشتیبانی از بیت کوین به Tip Jar اضافه خواهد شد. در حال حاضر، این ویژگی از خدمات پرداخت مانند PayPal ، Venmo ، Cash App و Patreon پشتیبانی می‌کند.

در حال حاضر توییتر زمان‌بندی خاصی را برای اضافه شدن بیت کوین به سیستم مالی خود، مشخص نکرده اما می‌توان انتظار داشت که به زودی این ویژگی در دسترس عموم قرار بگیرد.

منبع beebom
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها