تریلر فصل چهارم سریال شرلوک منتشر شد

تقریباً دو سال از پایان فصل سوم سریال شرلوک و میلیون‌ها سؤال بی جوابی که در ذهن بینندگان ماند می‌گذرد، BBC مدت زمان زیادی را صرف تولید هر فصل این سریال که تنها شامل 3 قسمت است می‌کند و هواداران این سریال برای فصل چهارم این سریال زمان زیادی در انتظار بوده‌اند.

اکنون در حین مراسم کامیک کان در سن دیگو از تریلر فصل چهارم این سریال رونمایی شد. بندیکت کامبربچ که نقش شرلوک را در این سریال ایفا می‌کند همراه با سازندگان سریال استیون موفات و مارک گاتیس به پنل این سریال در کامیک کان ملحق شد و آن‌ها اعلام کردند فیلم‌برداری فصل چهارم تقریباً به پایان رسیده و تمامی شخصیت‌ها یک تکامل واقعی را پشت سر گذاشته‌اند.

این تریلر در طول پنل به نمایش در آمد و تنها بینندگان را در رمز و راز بیشتری فرو برد چراکه هیج تصویر واضحی از اینکه شخصیت Moriarty واقعاً مرده است یا اینکه این نیز یک ترفند جدید برای آزار شرلوک است ارائه نکرد. در همین رابطه مارک گاتیس یکی از سازندگان شرلوک اشاره کرد فصل چهارم این سریال فقط در ژانر درام تکمیل نشده و آن‌ها هرگز بخش‌های طنز که تناسب خوبی در سریال ایجاد می‌کنند را از این سریال خارج نمی‌کنند.

هنوز اطلاعاتی درباره تاریخ پخش فصل چهارم سریال شرلوک در دست نیست اما می‌توان انتظار داشت فصل چهارم این سریال سال آینده راهی تلویزیون شود. این تریلیر را در زیر ببینید:

منبع ubergizmo

نظرات بسته شده است.