بلیط هواپیما

تریلر فیلم مرد عنکبوتی باز گشت به خانه به نمایش درآمد[تماشا کنید]

دیروز صبح ، یک تریلر جدید برای فیلم “مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه” ساخته کمپانی سونی و مرول به نمایش درآمد. در این ترلیر سعی شده است که شخصیت  بعنوان بخشی از جهان سینمایی مرول به نمایش در آید .تا کنون اوضاع برای مرد عنکبوتی نوید بخش فروشی مطمئن بوده است.

فیلم احیای مجدد شخصیت در دنیای MCU است که پیرو قسمت قبلی آن و حوادث اتفاق افتاده در” کاپیتان آمریکایی: جنگ تمدن “می‌باشد. در اینجا ما جوانی را می بینیم با نام پیتر پارکر (تام هالند) که هم باید نقش یک دانش آموز دبیرستانی در شهر نیویورک را ایفا کند و هم بعنوان یک ابر قهرمان تحت نام مرد عنکبوتی ظاهر شود که از پیوستن به انتقام جویان بیزار است.

تونی استارک(روبرت داونی) استعداد پیتر را کشف می کند اما هنوز او را آماده ی پا گذاشتن در دنیای قهرمانی همپای مرد آهنی نمی بیند. پیتردرحال تلاش برای حل ماجراست که در همین حین آدریان توماس(مایکل کیتون) که یک کارگر ساده است بعنوان یک نیروی شیطانی در نقش یک کرکس ظاهر می شود.

نه تنها المان های سبک جان هیوز در مورد یک دبیرستانی به خوبی از آب در امده است بلکه کنش های ابر قهرمانی نیز بخوبی طراحی شده است.

در فیلم جدید مرد عنکبوتی تمامی المان های نسخه های گذشته چون امید و هراس به چشم می آیند. سم رایمی سه گانه‌ی توبی مگوایر بخصوص در مرد عنکبوتی 2 قابل توجه ترین شخصیت مرد عنکبوتی تا به اکنون بوده است. چه پذیرای قسمت کاپیتان آمریکایی باشیم و یا نباشیم.از طرف دیگر، دو گردش غیرمنتظره با اثر مارک وب در مردعنکبوتی شگفت انگیز روبرو می شویم که به هیچ وجه انعطاف پذیر نیست اما بینیاز از داستان اصلی است. البته باید ذکر شود که مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 ضعیف ترین کاراکتر را از مرد عنکبوتی تا به حال به جا گذاشته است. فیلم جدید مرد عنکبوتی از خواستگاه و اصالت خود خارج می شود که می تواند امتیاز بزرگی برای آن محسوب شود. “مرد عنکبوتی بازگشت به خانه” در ژولای امسال به اکران در می آید که فصل جدید در فیلم‌های ابرقهرمانی و MCU محسوب خواهد شد.

منبع هالیوودنیوز
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها