دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

هدف‌گذاری سامسونگ برای فروش گوشی‌های گلکسی A و گلکسی J مشخص شد

هدف‌گذاری سامسونگ برای میزان فروش گوشی‌های هوشمند میان‌رده و رده‌پایین سری‌های گلکسی A و گلکسی J توسط یکی از فعالان بازار به بیرون درز کرد. بر اساس این گزارش، سامسونگ برای گوشی‌های میان‌رده سری گلکسی A خود فروشی برابر 20 میلیون دستگاه، پیش‌بینی است. در حالی که از سری رده‌پایین گلکسی J انتظار فروش 100 میلیون واحدی دارد.

گوشی‌های سری گلکسی A (مدل 2017) که هفته گذشته به صورت رسمی معرفی شدند، درست مانند مدل‌های پیشین خود، برای بازارهای کمتر توسعه یافته، مانند روسیه و شرق اروپا، که در آن‌ها محصولات میان‌رده محبوبیت زیادی دارند، در نظر گرفته شده‌اند. در طرف دیگر، گوشی‌های سری گلکسی J (مدل 2017) از محبوبیت بیشتری برخوردارند که می‌تواند به علت مشخصات سخت افزاری خوب آن‌ها نسبت به قیمتشان باشد. بازارهای نوظهور، مانند جنوب امریکا و هند، اصلی‌ترین مقصد این سری از محصولات می‌باشند. در حالی که گوشی‌های سری J امسال هنوز معرفی نشده‌اند، اما اطلاعات درز کرده از آن‌ها نشان از مشخصات سخت افزاری بهتر نسبت به مدل‌های پیشین دارند.

گلکسی J1 (مدل 2016)
گلکسی J1 (مدل 2016)

اکنون و پس از اتفاقات روی داده برای گلکسی نوت 7، سامسونگ بیش از هر زمان دیگری نیاز به جلب نظر مثبت کاربران دارد و ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه، مطمئناً می‌تواند کمک زیادی به این موضوع کند. البته اینکه سامسونگ به اعداد و ارقام مورد انتظار خود برسد یا نه به عوامل زیادی بستگی دارد و باید منتظر ماند و نتیجه کار را دید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar