استفاده همزمان از دو مرورگر سافاری در آیپد جدید اپل

اپل در نسخه‌ی جدید آیپد پرو خود امکانات زیادی را بر مبنای پلتفرم iOS 9 اضافه کرده است که در این مطلب قصد داریم تا اپلیکیشن Sidefari، در واقع استفاده همزمان از ۲ مرورگر سافاری در این آیپد را بررسی کنیم.

با استفاده از امکان جدید Split-View ( به دو نیمه تقصیم شدن صفحه) آیپد پرو، شما می‌توانید به صورت همزمان ۲ اپلیکیشن یکسان را اجرا کرده و از آنها به صورت مجزا استفاده نمایید.
این قابلیت اضافه شده توسط اپل بسیار قابل ستایش است و بدون شک یکی از کاربردی ترین امکانات این آیپد جدید خواهد بود.

اما تا چندین روز پیش این قابلیت توانایی پشتیبانی از مرورگر سافاری که مرورگر اختصاصی اپل نیز می‌باشد را نداشت و از این حیث عیبی بر این قابلیت وارد بود.
اینک اپل با ارائه یک اپلیکیشن جانبی تحت عنوان Sidefari، مرورگر اختصاصی خودش را نیز به این قابلیت افزوده است تا کاربران بتوانند به طور مجزا در دو صفحه مختلف به گشت و گذار در وب بپردازند.

اپلیکیشن Sidefari، یک برنامه جانبی با هدف تجربه استفاده دو کاربر همزمان از مرورگر سافاری می‌باشد.
این اپلیکیشن با استفاده از قابلیت جدید iOS 9 مبنی بر Split-View، اجازه می‌دهد تا ۲ کاربر به صورت همزمان و به طور کاملاً مجزا بتوانند از مرورگر سافاری استفاده به عمل آورند.

به عنوان مثال در نیمه راست صفحه یک مرورگر سافاری وجود دارد که برادر شما به اکانت فیسبوک خود وصل شده است. شما نیز در قسمت چپ صفحه یک پنجره جدیدی خواهید داشت که می‌توانید به طور مجزا به صفحه فیسبوک خود متصل شوید.
پس از نصب اپلیکیشن Sidefari کافیست تا مرورگر سافاری را باز کرده و از قسمت راست مرورگر، دست خود را به سمت چپ ببرید تا صفحه از نیمه به دو قسمت مساوی تقسیم شده و دو مرورگر سافاری مجزا را در اختیار داشته باشید.

در حال حاضر این اپلیکیشن با قیمت بسیار کم ۹۹ سنت در اپ استور اپل به فروش می‌رسد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع cnet
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.