خلاقیت کده؛ ترفندی ساده برای ایجاد بزرگنمایی بیشتر در دوربین گوشی

باز هم با یک قسمت دیگر از خلاقیت کده دیجی رو در خدمت شما خوانندگان محترم هستیم و در این قسمت قصد داریم تا ترفندی بسیار ساده را برای ایجاد بزرگنمایی بیشتر در دوربین گوشی معرفی نماییم. اگر از خوانندگان همیشگی این بخش باشید، حتماً به خاطر دارید که پیش از این یک ترفند جالب برای تبدیل گوشی به یک میکروسکوپ ارائه کرده بودیم. با اینکه روش امروز ما کارایی یک میکروسکوپ را به گوشی شما نخواهد داد، اما با این وجود بسیار ساده بوده و نیاز به هیچ ابزار و وسایلی ندارد. تنها چیزی که امروز لازم داریم، یک قطره آب است!

ترفندی ساده برای ایجاد بزرگنمایی بیشتر در دوربین گوشی

همان‌طور که اشاره کردیم، امروز به هیچ وسیله و ابزاری نیاز نداریم و تنها به کمک یک قطره آب، بزرگنمایی دوربین گوشی را ارتقا خواهیم داد.

گوشی خود را بر روی یک سطح صاف قرار داده و یا به صورت افقی در دست خود نگه دارید. سپس به کمک انگشت خود و یا یک قطره چکان، قطره‌ای آب بر روی لنز دوربین آن بیندازید.

ترفندی ساده برای ایجاد بزرگنمایی بیشتر در دوربین گوشی (تصویر 1)ترفندی ساده برای ایجاد بزرگنمایی بیشتر در دوربین گوشی (تصویر 2)ترفندی ساده برای ایجاد بزرگنمایی بیشتر در دوربین گوشی (تصویر 3)اگر در همین حالت اقدام به فعال کردن دوربین گوشی نمایید، مشاهده خواهید کرد که علاوه بر افزوده شدن یک حالت تصویری جالب به دوربین، بزرگنمایی آن نیز به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.

ترفندی ساده برای ایجاد بزرگنمایی بیشتر در دوربین گوشی (تصویر 4)ترفندی ساده برای ایجاد بزرگنمایی بیشتر در دوربین گوشی (تصویر 5)ترفندی ساده برای ایجاد بزرگنمایی بیشتر در دوربین گوشی (تصویر 6)ترفندی ساده برای ایجاد بزرگنمایی بیشتر در دوربین گوشی (تصویر 7)خلاقیت کده امروز با همین ترفند ساده به پایان رسید و امیدواریم از این روش برای تهیه عکس‌های جالب و هیجان انگیزی، استفاده نمایید. حتماً نظرات خود را در مورد این بخش با ما در میان بگذارید.

خلاقیت کده دیجی رو روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 19 منتشر می‌شود.

لینک کوتاه http://bit.ly/2Dp4uwW

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط