برخی کاربران گلکسی اس 8 سایه قرمز رنگی را روی صفحه نمایش خود گزارش کرده‌اند!

در حالی که گلکسی اس 8 سامسونگ در 21 آپریل عرضه می‌شود، به نظر می‌رسد که برخی از مشتریان خوش شانس موفق به دریافت این گوشی پیش از زمان عرضه رسمی شده‌اند. با این حال، برخی از کاربران مشکلاتی با صفحه نمایش پیدا کرده‌اند و می‌گویند که آن یک سایه متمایل به رنگ قرمز دارد.

همان‌گونه که در تصویر بالا می‌بینید، صفحه نمایش گوشی‌های سمت چپ و راست رنگی متمایل به قرمز دارد. در مورد گسترده بودن این مشکل خبر دقیقی در دست نیست اما می‌دانیم که هنوز این گوشی به طور رسمی عرضه نشده است و کسانی که این محصول را پیش خرید کرده‌اند هنوز آن را دریافت نکرده‌اند. بنابراین مشخص نیست گوشی‌هایی که اکنون در اختیار کاربران قرار گرفته نسخه نهایی آن‌ها باشد. این مشکل می‌تواند یک مسئله بسیار جزیی باشد.

حتی گفته می‌شود که لزوما یک مشکل سخت‌افزاری نیست و برخی نیز می‌گویند که این رنگ به دلیل تکنولوژی deep red سامسونگ برای تعادل رنگ صفحه نمایش است، که احتمالا با یک پچ نرم‌افزاری این مشکل برطرف می‌شود. در گذشته مواردی از این قبیل وجود داشت و کاربران نسبت به رنگ زرد در صفحه نمایش گوشی اعتراض کردند که در نهایت این مشکل نیز رفع شد.

در هر صورت در مواردی که ما این گوشی را بررسی کردیم، سایه رنگ قرمز را در آن مشاهده ننمودیم. اما امیدواریم که سامسونگ به این نکات توجه داشته باشد و در نسخه‌های آتی این قبیل مشکلات را مشاهده نکنیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها