امکان جابجایی بین چند اکانت اینستاگرام در iOS

اگر مدت هاست که یکی از کاربران شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام هستید، حتما می‌دانید که یکی از سیاست‌های همیشگی توسعه دهندگان آن محدودیت بوده است؛ بدین صورت که آن ها هیچ وقت دوست نداشتند برخی از قابلیت‌ها نظیر امکان کپی کردن متن، چند اکانت بودن کاربران و ویدیو های طولانی تر را در برنامه خود قرار دهند. به نظر می‌رسد امکاناتی نظیر انتشار تصاویر با ابعاد مختلف و ویدیو ها نیز به دلیل خواسته های مکرر کاربران در برنامه گنجانده شده‌اند.

طبق ادعای برخی کاربران سیستم عامل iOS اپل، شرکت اینستاگرام اخیرا به روز رسانی جدیدی را منتشر کرده است که طی آن تنها برخی از کاربران این سیستم عامل می‌توانند بین چند اکانت مختلف خود جابجا گردند – بدون این که نیاز به خروج و ورود از اکانت‌ها باشد. نوامبر سال قبل نیز برخی از کاربران اندرویدی با نصب نسخه آزمایشی این شبکه اجتماعی محبوب به چنین قابلیتی دست یافته بودند.

به هر حال به نظر می رسد توسعه دهندگان اینستاگرام هنوز در حال بررسی و آزمایش این قابلیت جدید هستند تا به زودی آن را پایدار و تثبیت نمایند. جهت بررسی این موضوع که شما نیز از چنین ویژگی برخوردارید، اپلیکیشن خود با آخرین نسخه را باز کرده و به بخش پروفایل بروید. اگر در قسمت تنظیمات گزینه‌ای مبنی بر افزودن اکانت (Add Account) مشاهده کردید، به شما تبریک می‌گوییم! لازم به ذکر است کاربرانی که این قابلیت را دریافت کرده اند، با نوتیفیکیشن در این زمینه روبرو شده بودند.

Screenshots-show-multiple-account-support-for-the-iOS-Instagram-app-horz

بسیاری از اپلیکیشن های اجتماعی هم اکنون قابلیت جابجایی بین چند اکانت را به کاربران خود می‌دهند که متاسفانه اینستاگرام در بین آن ها نیست! حداقل برای همه. با این حال با توجه به این آزمایش‌ها، زمان زیادی تا ارائه رسمی چنین قابلیتی به اپلیکیشن اینستاگرام باقی نمانده است و احتمالا کاربران اندروید و iOS تقریبا به صورت همزمان آن را تجربه خواهند کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.