برخی کاربران گلکسی اس 8 از ری‌استارت شدن بی دلیل گوشی خود خبر دادند!

جدیدترین گوشی پرچمدار سامسونگ به نظر می‌رسد مشکلاتی که در سال گذشته برای نوت 7 پیش آمد را ندارد، ولی این گوشی کاملاً بدون مشکل هم نیست!

ابتدا کاربران از سایه قرمز رنگی روی صفحه نمایش گوشی خود خبر دادند که سامسونگ این مشکل را با یک پچ به‌روز رسانی رفع کرد. اکنون اما کاربران از ریستارت شدن بی دلیل گوشی گلکسی اس 8 خبر داده‌‌اند و از این مورد شاکی هستند.

صفحه‌ای در سایت AndroidAuthority در مورد مشکلات گوشی‌های سامسونگ وجود دارد که بسیاری از اشکالات در آن مطرح شده و بسیاری از مشکلات اخیر شامل این است که: هر دو مدل گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس مشکل ریستارت ناگهانی هستند.

یک کاربر می‌گوید:

من با گوشی گلکسی اس 8 در حال کار بودم و همه چیز خوب بود که ناگهان گوشی ریستارت شد. اکنون من برای 10 ساعت است که مداوم از آن استفاده می‌کنم و گوشی 7 بار ریستارت شده است.

کاربر دیگری می‌گوید:

گلکسی اس 8 پلاس من ناگهان ریستارت شد و من برای رفع این مشکل 7-8 دفعه گوشی را به تنظیمات کارخانه برگرداندم ولی این مشکل هنوز هم پابرجاست!

کاربر دیگری نیز می‌گوید:

گلکسی اس 8 پلاس من نیز مشکل مشابهی دارد. به طور تصادفی ریستارت می‌شود و وقتی که دوباره روشن شده درباره انتقال فایل‌ها از کارت حافظه از من سوال می‌کند!

در حالی که برخی از کاربران بین ریستارت شدن دستگاه و استفاده از کارت حافظه، ارتباطی می‌دانند، با این حال به نظر می‌رسد این مشکل برای هر کاربر متفاوت است. مشکل بدتر آن است که برخی از برنامه‌هایی که توسط کاربران تنظیم می‌شود با ریستارت شدن دستگاه دوباره تنظیماتشان پاک شده و به حالت اول باز می‌گردد.

گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سامسونگ پس از ثبت رکورد پیش فروش، هفته پیش در آمریکا و از دیروز نیز در بازار اروپا عرضه شدند. مثل همیشه، در اوایل عرضه یک گوشی، کاربران شکایات زیادی از برخی نواقص آن دارند، ولی این مشکلات به حد انفجار باتری نوت 7 جدی و بزرگ نیستند!

با توجه به تعداد زیاد پیش فروش این گوشی، این حجم از شکایت کاربران نگران کننده به نظر می‌رسد. ولی احتمالا این مشکل نیز توسط یک پچ به‌روز رسانی دیگر قابل اصلاح است.

در صورت انتشار خبرهای جدید در این مورد، سریعا آن را به اطلاع شما خواهیم رساند. پس با دیجی‌رو همراه باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع mashable
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها