سونی تأیید کرد: رونمایی از پلی استیشن 4 نئو به صورت زنده استریم می‌شود

چندین ماهی می‌شود که شایعه عرضه یک نسخه به‌روز شده از کنسول پلی استیشن 4 شرکت سونی در اواخر سال جاری به گوش می‌رسد. این شایعات عنوان می‌کنند که نام احتمالی کنسول جدید شرکت سونی، پلی استیشن 4.5 و یا پلی استیشن 4 نئو خواهد بود. هرچند که سونی هیچ یک از این‌ها را تأیید نکرده است اما این نکته را اشاره کرده که به زودی یک کنسول به‌روز شده را معرفی خواهد کرد. روز گذشته این شرکت دعوتنامه‌ای را برای یک رویداد خبری در تاریخ 7 سپتامبر (17 شهریور) برای اصحاب رسانه دعوت کرده است که در آن استریم زنده این مراسم نیز تأیید شده است.

این کمپانی در دعوتنامه ارسالی خود عنوان کرده است که 7 سپتامبر میزبان یک رویداد خبری تحت عنوان «تئاتر پلی استیشن نیویورک» خواهد بود که به صورت زنده نیز استریم می‌شود. همین قضیه باعث می‌شود که ما بر این باور باشیم که طی این مراسم کنسول تازه‌ی سونی رونمایی خواهد شد. نکته جالب دیگری که در این بین وجود دارد همنام بودن این رویداد خبری با رویداد خبری ماه فوریه سال 2013، جایی است که سونی برای نخستین بار از کنسول نسل هشتمی پلی استیشن 4 خود رونمایی کرد. بدون شک با کنار هم چیدن قطعات این پازل می‌توان گفت که پلی استیشن 4 نئو را تا هفته‌هایی دیگر خواهیم دید.

همزمان با پخش شایعه عرضه این کنسول به‌روز شده، اطلاعاتی از آن نیز به درست یا غلط به بیرون درز پیدا کرده است. به گفته‌ی این شایعات پلی استیشن 4 نئو (Playstation 4 Neo) قادر به پشتیبانی از رزولوشن 4K برای هر دوی بازی‌ها و ویدیوها خواهد بود. این می‌تواند پاسخی برای رقیب دیرینه سونی، شرکت مایکروسافت و کنسول اکس باکس وان اسی باشد که به تازگی آن‌ها عرضه کرده‌اند.

با این حال شرکت سونی تنها تأیید کرده است که این مراسم به صورت زنده استریم خواهد شد تا هر کسی که خواست این مراسم مهم را ببیند و عدم حضور فیزیکی علاقه‌مندان مانع از کسب اطلاعات جدید نشود.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد