بازی خاطره انگیز کراش باندیکوت به PS4 می‌ آید

کراش باندیکوت به PS4 باز میگردد

در حالیکه امروزه در بازار بازی‌های کامپیوتری گزینه‌های زیادی وجود دارد اما همچنان توجه زیادی به کراش باندیکوت می‌شود و این توجه زیاد به این خاطر است که کراش باندیکوت یکی از بازی‌های کلاسیک اولین ورژن پلی استیشن به شمار می‌رود و از نظر نوستالژی می‌توان از آن به عنوان “ماریو” کمپانی سونی نام برد.

در حال حاضر گزارشاتی منتشر شده که به‌زودی می‌توانیم شاهد احیای عنوان کراش باندیکوت باشیم و خود سونی نیز از تقاضای گیمر ها برای انتشار کراش باندیکوت آگاه است. این کمپانی تا به امروز خبری مبنی بر تایید این شایعات اعلام نکرده بود، اما گفته می‌شود سونی به همراه Activision قصد دارند ورژن بازسازی شده کراش باندیکوت را به‌زودی به PS4 بیاورند.

از آنجایی که حق امتیاز عنوان کراش باندیکوت در اختیار Activision است به نظر می‌رسد سونی در جایگاهی نیست که بتواند درباره این خبر اطلاعاتی بروز دهد. با این حال گیمر ها به زودی می‌توانند منتظر نسخه بازسازی شده کراش باندیکوت، کراش باندیکوت 2 و کراش باندیکوت وارپد باشند.

متاسفانه به جز اعلام نسخه بازسازی شده، سونی اطلاعات بیشتری درباره تاریخ انتشار یا انتشار تریلر منتشر نکرده اما با توجه به قدمت این بازی مطمئناً کنجاویم ببینیم کراش باندیکوت بر روی کنسول‌های امروزی به چه شکل در خواهد آمد.

مجتبی

اگه کراش مسابقه ای با ماشین رو هم تبدیل کنن خیلی خوب میشه..
Crash team racing