سونی دعوت‌نامه کنفرانس خود در IFA 2016 را منتشر کرد

شرکت ژاپنی سونی هر ساله در چندین کنفرانس بزرگ حوزه تکنولوژی شرکت می‌کند که با توجه به طیف وسیع محصولات دیجیتالی تولیدی آن، چندان هم جای تعجب ندارد. اما کنفرانس مهم دیگری برای سونی در راه است و این شرکت دوست داشتنی در حال ارسال دعوت نامه‌های ویژه نمایشگاه IFA 2016 است.

Sony-IFA-2016-invite-1-1-640x344با توجه به تصویر دعوت‌نامه، این رویداد برای 11 شهریور (1 سپتامبر) تنظیم شده؛ هرچند در این دعوت‌نامه اشاره خاصی به معرفی یک محصول جدید نشده است اما ما گمان می‌کنیم سونی در این نمایشگاه اقدام به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد پلی استیشن VR یا معرفی برخی از محصولات صوتی و تصویری مانند هدفون، تلویزیون، دوربین‌ و شاید معرفی یک یا دو گوشی هوشمند جدید کند.

آخرین شنیده‌ها حکایت از معرفی یک اسمارت‌فون جدید از خانواده X با نام Xperia XR دارند که ممکن است سونی آن را در نمایشگاه  IFA 2016 رونمایی کند. اما توجه کنید که این تنها حدس و گمان ما هست و ممکن است این گوشی در رویدادهای آینده معرفی شود. همچنین امید داریم در IFA 2016 شنونده خبرهای هیجان انگیزی از PS4 Neo باشیم تا علاقه‌مندان به این کنسول نیز دست خالی از این نمایشگاه خارج نشوند.

phpqjrrxdبا توجه به شایعات پیشین، PS4 Neo در رویدادی اختصاصی در 17 شهریور و در شهر نیویورک معرفی خواهد شد. در هر صورت تیم دیجی‌رو تمامی رویدادهای مهم نمایشگاه IFA 2016 را پوشش خواهد داد تا هیچ کدام از خبرهای مهم را از دست ندهید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد