اندروید نوقا ممکن است در تاریخ 1 شهریور (22 اوت) منتشر شود

گوگل پیش‌نمایش مخصوص توسعه دهندگان اندروید 7 را قبل از تاریخی که اعلام کرده بود، منتشر ساخته است. از این به بعد باید ما این نسخه را با نام اندروید N صدا خواهیم زد. اندروید N هنگامی که در کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I / O 2016 رونمایی شد، گوگل از کاربران خود خواست تا این بار آنها نام نسخه جدی را انتخاب کنند و در نهایت نام Nougat یا به فارسی نوقا به عنوان نام رسمی این نسخه از سوی کاربران تعیین شد. شایعه شده که اندروید نوقا در تاریخ 1 شهریور (22 اوت) منتشر خواهد شد.

گوگل رسما تاریخ انتشار اندروید نوقا را اعلام نکرده اما برخی از گزارش‌ها خبر از انتشار آن در ماه اوت برای برخی از مناطق می‌دهند. اغلب این گزارش‌ها، 1 شهریور (22 اوت) را روز انتشار Android N برای دستگاه‌‍‌های خانواده نکسوس عنوان کرده اند که به این ترتیب پس از آن، اندروید نوقا در اختیار سایر شرکت‌ها نیز قرار خواهد گرفت.

android-nougat-480x640یکی از کمپانی‌های مخابراتی کانادایی نیز تاریخ انتشار اندروید 7 برای Nexus 6P و Nexus 5X را تاریخ 1 شهریور اعلام کرده که با توجه به شرکت مطرح کننده می‌توان بر انتشار اندروید نوقا در این تاریخ اطمینان بیشتری داشت. علاوه بر این شرکت ال‌جی به خریداران گوشی LG G5 امکان تست به‌روزرسانی جدید را در تاریخ 1 شهریور فراهم خواهد کرد، اگر چه بعید است که ال‌جی قبل از نکسوس‌ها موفق به انتشار جدیدترین به‌روزرسانی اندروید شود.

گوگل هم چنان در این موضوع سکوت اختیار کرده و حرفی از تاریخ انتشار Android Nougat نمی‌زند؛ اما با توجه به اینکه تا تاریخ 1 شهریور فاصله زیادی نداریم، نیاز زیادی به منتظر ماندن برای فهمیدن صحت این موضوع نداریم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.