اینفوگرافیک جالب سونی در مورد رکوردهای این شرکت در بازار گوشی!

درست است که کسب و کار گوشی‌های هوشمند سونی اوضاع چندان خوبی ندارد، اما این شرکت ژاپنی همواره به آینده امیدوار بوده و به سودآوری و فروش بالا فکر می‌کند! سونی مدت‌ها است که نتوانسته خود را به عنوان یک تولید کننده بزرگ گوشی معرفی کند اما این باعث نشده تا دست از تلاش کشیده و عرصه را خالی کند. با اینکه آمار فروش این شرکت اصلاً امیدوار کننده نیستند ولی مدیران آن هنوز هم دوست دارند در بازار حضور داشته باشند و آخرین تلاش آن‌ها برای دیده شدن، اینفوگرافیک جدیدی است که در ادامه همین مطلب می‌توانید مشاهده کنید. با ما در دیجی رو همراه باشید.

این اینفوگرافیک امروز در وبلاگ رسمی شاخه تولید گوشی سونی به اشتراک گذاشته شده و همه چیز در آن حول نوآوری‌های مختلف، سوابق و رکوردهایی است که این شرکت توانسته از خود به جا بگذارد. در واقع به نوعی می‌توان گفت این اینفوگرافیک مروری بر خاطرات خوش گذشته است! به عنوان مثال در این تصویر اشاره شده که سونی اولین شرکتی بود که از نمایشگر 4K در گوشی هوشمند استفاده کرد (Xperia Z5 Premium)، یا اینکه پانل نمایشگر 4K HDR OLED برای اولین بار در گوشی‌های هوشمند این شرکت به کار گرفته شد (Xperia 1). در این اینفوگرافیک حتی به ساعت هوشمند SmartWatch 3 هم اشاره شده است؛ ساعتی که خیلی‌ها اصلاً به یاد ندارند چه زمانی عرضه شده بود!

در هر حال، همین که می‌بینیم سونی گذشته را از یاد نبرده بسیار خوشحال کننده و خوب است. امیدواریم مسئولان این شرکت با مرور معدود روزهای خوشی که در بازار گوشی‌های هوشمند داشته‌اند، انگیزه کافی برای آینده پیدا کرده و سعی کنند جایگاه خود را در زمینه تولید گوشی ارتقاء دهند. در انتها از شما می‌خواهیم اینفوگرافیک جالب سونی را مشاهده کنید:

اینفوگرافیک جالب سونی در مورد رکوردهای این شرکت در بازار گوشی!

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها