سونی خبر از سبک طراحی جدید و انحنای بدنه گوشی‌های آینده خود داد

انتظار می رود سونی در طی یک هفته آینده سری جدیدی از گوشی های هوشمند خود را معرفی نماید و این شرکت ژاپنی امروز خبر از سبک طراحی جدید و منحصر به فرد این سری جدید داده است.

با اینکه سونی یکی از پرطرفدارترین سازندگان گوشی های اندرویدی به شمار رفته و حدوداً هر شش ماه یک گوشی جدید را معرفی می کند، اما طراحی گوشی‌های این شرکت در چند سال گذشته تقریباً ثابت بوده و هیچ نوآوری خاصی نداشته است. طراحی مستطیلی شکل و بلوک مانند دستگاه های سونی چیزی است که باعث می شود، گوشی های این شرکت در میان دیگر محصولات اندرویدی کاملاً متمایز و شناخته شود.

گوشی هوشمند جدیدی که سونی وعده تغییرات عمده در سبک راحی آن را داده است، در حال حاضر با نام اکسپریا ایکس زد 2 (Xperia XZ2) شناخته می شود و ظاهراً قرار است انحنای قابل ملاحظه‌ای در قسمت پشت بدنه داشته باشد. این انحنا باعث ارگونومیک شدن هر چه بیشتر گوشی شده و در دست گرفتن آن را بسیار راحت‌تر و لذت بخش‌تر خواهد کرد و کار کردن با صفحه نمایش آن نیز با سهولت بیشتری امکان‌پذیر خواهد شد.

با توجه به اینکه این روزها اکثر پرچمدارهای بازار به سمت استفاده از نمایشگرهایی با نسبت تصویری 2:1 و کمترین حاشیه در اطراف آن رفته‌اند، هیچ بعید نیست که سونی هم در محصول جدید خود از این سبک جدید تبعیت کرده و حتی حاشیه اطراف صفحه نمایش را بسیار بیشتر از رقبا کاهش دهد! به هر حال تا حدود یک هفته دیگر همه حرف و حدیث‌ها پیرامون این گوشی جدید پایان خواهد یافت و سونی به صورت رسمی آن را معرفی خواهد کرد. پس در روزهای آینده حتماً با دیجی رو همراه باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar