سونی برنامه «اکسپریا اسیست» را در گوگل پلی استور عرضه کرد

سونی اکسپریا ایکس زد

با پیروی از سبک به‌روزرسانی جدیدی که توسط گوگل، اچ تی سی و وان پلاس، ارائه شده، شرکت ژاپنی سونی موبایل هم تصمیم گرفته تا یکی از برنامه‌های پیش فرض گوشی‌های هوشمند خود، با نام «اکسپریا اسیست» (Xperia Assist) را در فروشگاه گوگل پلی عرضه کند.

بدیهی است که این نرم افزار به وسیله صاحبان دیگر گوشی‌های هوشمند قابل دانلود نیست. بنابراین اگر یک گوشی مناسب از سری اکسپریا را در اختیار ندارید، نمی‌توانید آن را نصب کنید. عرضه مستقل اکسپریا اسیست در فروشگاه گوگل پلی باعث می‌شود تا سونی بتواند به‌روزرسانی‌های این برنامه را به سهولت و بدون نیاز به ارائه نسخه جدیدی از سیستم عامل، در اختیار کاربران گوشی‌های خود قرار دهد.

اکسپریا اسیست

برنامه اکسپریا اسیست با یادگیری نحوه استفاده کاربران از گوشی‌های اکسپریا، خود را با عادت کاربر سازگار کرده و تجربه لذت بخش‌تری را در به کارگیری از گوشی، برای آن‌ها فراهم می‌کند. همچنین، این برنامه برخی نکات متنی را نیز بر اساس الگوی استفاده کاربر و محیط پیرامون دستگاه، ارائه می‌دهد.

اگر به تازگی به سری اکسپریای سونی مهاجرت کرده‌اید، اکسپریا اسیست یکی از برنامه‌های ضروری برای شما خواهد بود و با کمک‌های مداوم خود شما را در استفاده ایده‌آل از گوشی جدیدتان یاری خواهد کرد. به یاد داشته باشید از آنجا که این برنامه از نرم افزار تحلیلی برای جمع آوری آمار استفاده می‌کند، استفاده کاربران از آن به مرور باعث بهبود آن نیز می‌شود.

منبعphonearena
حسین محمودزاده
حسین محمودزاده عاشق فناوری‌های نو و دنیای تکنولوژیه و به مطالعه و تحقیق در این زمینه علاقه داره. او چندین سال هست که به صورت جدی به نویسندگی در حوزه آی تی می‌پردازه و نویسندگی در وب سایت دیجی رو از مهمترین فعالیت‌هاش در این زمینه به شمار می‌ره. فعالیت در حوزه بازی‌های رایانه‌ای از دیگر علایق او هست و در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن داره!

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید