سونی برنامه زمانبندی PSX 2017 را اعلام کرد

اگر پیگیر اخبار بازی‌های رایانه‌ای باشید، حتماً می‌دانید که در طی یک هفته آینده چند رویداد مهم و جذاب برگزار خواهد شد و همه گیمرها منتظر معرفی عناوین جدید در آن‌ها هستند. سونی روز شنبه 9 دسامبر (18 آذر)، نمایشگاه PlayStation Experience 2017 یا به اختصار PSX 2017 را برگزار می‌کند، در حالی که قبل از آن نیز رویداد The Game Awards که به نوعی مراسم اسکار دنیای بازی‌های رایانه‌ای به شمار می‌رود در تاریخ 6 دسامبر (15 آذر) برگزار خواهد شد. جالب اینکه مسئولان برگزاری هر دو رویداد مذکور وعده رونمایی از عناوین جدید و نمایش‌های هیجان انگیزی از بازی‌های آینده را داده‌اند.

شنبه هفته آینده چشم همه گیمرها به رویداد سونی خواهد بود و همگی بی‌صبرانه منتظرند تا عملکرد این شرکت ژاپنی را در سومین رویداد بزرگ اخیر، نظاره‌گر باشند. پیش از این در نمایشگاه E3 2017 و نمایشگاه گیم پاریس سونی حضور خوبی داشته، اما مطمئناً PSX 2017 محلی است که این کمپانی می‌تواند در آن گام محکمی برای موفقیت در سال 2018 بردارد. البته امیدواریم سونی در کنار رونمایی از عناوین جدید خود، تاریخ عرضه دقیق بازی‌های مورد انتظاری مانند God of War، Days Gone، Detroit: Become Human و Spider-Man را هم اعلام کند. همچنین شایان ذکر است که حضور بازی فوق العاده زیبای Dreams هم در این رویداد تأیید شده است.

رویداد PlayStation Experience

اما آخرین خبر در مورد PSX این است که سونی امروز رسماً برنامه زمانبندی این رویداد را منتشر کرده که در انتهای مطلب آن را برای شما قرار داده‌ایم. البته از آنجا که بسیاری از گیمرها امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، بنابراین مهمترین بخش برنامه برای کسانی که مانند ما قرار است این رویداد را از طریق اینترنت تماشا کنند، ساعت 7:30 صبح روز شنبه 18 آذر شروع خواهد شد. در این ساعت سونی پخش زنده PSX 2017 را انجام خواهد داد و همه علاقه‌مندان می‌توانند به صورت زنده در جریان اتفاقات نمایشگاه قرار بگیرند. با اینکه سونی اعلام کرده، بزرگترین نمایش‌های خود را پیش از این در E3 و نمایشگاه پاریس ارائه کرده، اما به نظر می‌رسد چند شگفتی ویژه را برای رویداد اختصاصی خود نگه داشته باشند.

در ادامه می‌توانید برنامه زمانبندی PSX 2017 را که از طرف سونی اعلام شده، ملاحظه نمایید:

Event زمان به وقت محلی زمان به وقت ایران
PlayStation VR Game Panel ساعت 2 بعد از ظهر روز 9 سپتامبر ساعت 10:30شب روز 18 آذر
نمایش بازی Dreams توسط Media Molecule ساعت 3:30 بعد از ظهر روز 9 سپتامبر ساعت 12:00 بامداد روز 19 آذر
IGN ranks the top 10 PlayStation games of all time ساعت 5 بعد از ظهر روز 9 سپتامبر ساعت 1:30 بامداد روز 19 آذر
Ghost of Tsushima: From concept to reveal ساعت 6:30 بعد از ظهر روز 9 سپتامبر ساعت 3 بامداد روز 19 آذر
Uncharted 10th-anniversary celebration ساعت 8 بعد از ظهر روز 9 سپتامبر ساعت 4:30 صبح روز 19 آذر
The Last of Us Part 2: Meet the cast ساعت 9 بعد از ظهر روز 9 سپتامبر ساعت 5:30 صبح روز 19 آذر
لینک کوتاه http://bit.ly/2DfkKka
منبع game-debate

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند؛ شانس خودتون رو امتحان کنید! 😊

مطالب مرتبط