سونی ماه آینده از دو کنسول پلی استیشن 4 جدید رونمایی می‌کند

سونی پیش از این اعلام کرد از یک رویداد پلی استیشن در تاریخ 17 شهریور (7 سپتامبر) میزبانی خواهد کرد. این کمپانی به طور دقیق به محصولی که قصد دارد طی این مراسم از آن رونمایی کند اشاره نکرده است اما می‌توانیم مطمئن باشیم در این تاریخ اطلاعات بیشتری از پلی استیشن 4 نئو منتشر خواهد شد. اما آیا علاوه بر کنسول نئو، در این مراسم کنسول پلی استیشن 4 دیگری نیز رونمایی خواهد شد؟

ظاهراً اینگونه خواهد بود و طبق گزارش وال استریت ژورنال، سونی در این مراسم از دو کنسول جدید رونمایی می‌کند که یکی از آن‌ها مطابق انتظار کنسول پلی استیشن 4 نئو است و دیگری احتمالاً پلی استیشن 4 اسلیم خواهد بود که روز گذشته تصاویری از آن به بیرون درز پیدا کرد. این گزارش به طور دقیق به پلی استیشن 4 اسلیم اشاره نکرده اما از کنسول دوم به عنوان «کنسول استاندارد» نام برده شده درحالیکه به پلی استیشن 4 نئو عنوان «نسخه رده بالا» نسبت داده شده است.

مدتی است شایعاتی درباره پلی استیشن 4 اسلیم به گوش می‌رسد به ویژه از آن زمان که مایکروسافت خبر از انتشار کنسول ایکس باکس وان اسلیم داد و از آنجاییکه سونی و مایکروسافت در زمینه کنسول‌های بازی همگام حرکت می‌کنند، اگر سونی نسخه اسلیم پلی استیشن 4 را عرضه نکند کمی عجیب و غیر منتظره خواهد بود.

به جز اینکه نسخه اسلیم باریک‌تر از نسخه اصلی خواهد بود، سایر مشخصات این کنسول هنوز مشخص نیست اما انتظار می‌رود روز 17 شهریور این کنسول به صورت رسمی معرفی شود.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد