هندی‌کم FDR-AX53 سونی؛ ثبت تصاویر 4K و لذتی بی پایان [CES 2016]

اگر شما به تازگی یکی از تلویزیون‌های 4K را خریداری کرده باشید، مطمئناً دوست دارید تا تصاویری با این کیفیت را در آن تماشا کنید که به وسیله خودتان ضبط شده اند.
به همین خاطر کمپانی سونی با عرضه دوربین‌های هندی کم فول فریم خود، این قابلیت را به مصرف کنندگان حرفه ای خواهد داد تا بتوانند تصاویری با کیفیت 4K را ضبط نمایند.

همچنان محبوبیت کیفیت 4K در حال رشد است و روز به روز به جمع خانواده ها می‌پیوندد. از این رو مصرف کنندگان به دنبال راه‌هایی جهت بیشتر لذت بردن و استفاده حداکثری از تلوزیون‌های 4K خود هستند.سونی نیز در همین باب، با عرضه هندی کم 4K خود با نام FDR-AX53 سعی بر آن داشته است تا با این دوربین حرفه ای، اوج کیفیت محصولات 4K را در اختیار خانواده ها قرار دهد.

همانطور که در نمایشگاه CES سال قبل خبر عرضه این دوربین از سونی منتشر شد، در نمایشگاه CES 2016 این امر به حقیقت پیوست. هندی‌کم جدید سونی با زوم اپتیکال 10 الی 20 برابری به همراه یک تثبیت کننده تصویر 5 محوره، به هیچ عنوان اجازه لرزش در هنگام زوم را به دوربین نخواهد داد. کمپانی سونی ادعا می‌کند که با استفاده از این تکنولوژی، ضبط تصاویری عاری از هرگونه لرزش و یا بی ثباتی را تجربه خواهید کرد.

هندی کم 4k سونی

اما یکی از بزرگترین اتفاقات ارتقاء لنز و میکروفون این محصول به جدیدترین تکنولوژی‌ها می‌باشد. AX53 دارای یک سنسور تصویر جدید با پیکسل‌هایی 1.6 برابر شده نسخه قدیمی این هندی‌کم می‌باشد. علاوه بر آن در این مدل فوکوس اتوماتیک با افزایش سرعت 40 درصدی خودش، تصویربرداری با این هندی‌کم را لذت بخش نموده است.

این هندی‌کم یک گزینه ایده آل حتی برای کاربران حرفه ای می‌باشد. در کنار ضبط تصاویر فول اچ‌دی 120fps و ضبط تصاویری با کیفیت 4K با بالاترین سرعت ممکن، می‌توان اثر‌های ماندگاری آفرید.

اما اگر دارای یک نمایشگر 4K نیز نبود مشکلی نیست. به وسیله پورت ارتباطی HDMi، قادر خواهید بود تا نحوه نمایش Full-HD و یا 4K را به صورت دستی انتخاب نمایید.

هدی‌کم جدید سونی از ماه مارس سال جاری و با قیمت 1000$ در بازار‌های جهانی عرضه خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gadgets

نظرات بسته شده است.