تصویر مطبوعاتی رسمی سونی اکسپریا ایکس (2017) به بیرون درز کرد

شرکت سونی در نمایشگاه جهانی موبایل سال 2017 میلادی (Mobile World Congress 2017 – به اختصار MWC 2017) در شهر بارسلون کشور اسپانیا، حضور خواهد داشت و طی یک مراسم مطبوعاتی اختصاصی در روز دوشنبه‌ی هفته‌ی آینده، مصادف با 27 ماه فوریه (9 اسفند ماه)، از چند دستگاه جدید پرده‌برداری خواهد کرد. گفته می‌شود که یکی از این دستگاه‌های جدید، گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس 2017 (Sony Xperia X 2017) خواهد بود. اسمارت فونی که برخی از منابع، از آن با نام سونی اکسپریا ایکس 2 (Sony Xperia X2) یاد می‌کنند. امروز یک تصویر مطبوعاتی رسمی از این گوشی به بیرون درز پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید:

به همراه این عکس، مشخصاتی از گوشی هوشمند مورد انتظار شرکت ژاپنی لو نرفته است، اما اگر این تصویر صحت داشته باشد، فاش کننده‌ی چند نکته‌ی جالب در مورد اسمارت فون آینده‌ی سونی خواهد بود. بر اساس این عکس، ژاپنی‌ها تصمیم دارند تا لوگوی سونی را از جلوی بدنه‌ی اکسپریا ایکس (2017) حذف کنند تا با خیال راحت از حاشیه‌های بالا و پایین صفحه‌ی نمایش این دستگاه خداحافظی نمایند. بر روی صفحه‌ی نمایش این گوشی، یک شیشه‌ی خمیده قرار خواهد گرفت و محل قرارگیری کلیدهای روشن و خاموش و تنظیم میزان صدا، همچنان در قسمت پایین سمت راست قرار خواهد داشت.

شرکت سونی تصمیم دارد تا در نمایشگاه جهانی موبایل 2017، از چهار گوشی هوشمند جدید رونمایی کند. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات از این نمایشگاه هیجان انگیز، می‌توانید با دیجی رو همراه باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع GSMArena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها