مدیر اجرایی اسپاتیفای در میان کشته شدگان حمله کامیون در استکهلم سوئد!

جمعه هفته گذشته در حمله تروریستی یک فرد مهاجم وارد یکی از مناطق خرید استکلهم شد و تعدادی از مردم عادی را زیر گرفت، در طی این حادثه یکی از مدیران اجرایی اسپاتیفای هم میان کشته شدگان قرار گرفت. این خبر را دیروز مدیرعامل اسپاتیفای «دنیل اک» را نیز تایید کرد. اسپاتیفای یکی از وب‌سایت‌های مخصوص پخش آهنگ و موسیقی و پادکست است و خوشبختانه در دسترس کاربران ایرانی هم قرار دارد. این مدیر اجرایی با نام کریس بوینگتن به مدت پنج سال مشغول به کار در اسپاتیفای بود و به عنوان مدیر بخش توسعه وهمکاری‌های تجاری و بین‌المللی استخدام این شرکت بود.

مدیرعامل اسپاتیفای در خبری از طریق شبکه اجتماعی فیس‌بوک تسلیت خود را اعلام کرد و درباره کریس گفت وی نه تنها در بخش تجاری بلکه روی تک تک افراد اسپاتیفای تاثیر گذاشت و یکی از افرادی بود که در قلب همه ما جا داشت و ما مفتخریم همچنین فردی را به عنوان همکار در گروه خود داشتیم.کریس بوینگتن یکی از چهار فردی است که در حمله جمعه شب استکهلم درگذشت؛ فرد مهاجم مردی 39 ساله اهل ازبکستان است که قبلاً از کشور سوئد دیپورت (نامه خروج) شدن را گرفته بود. پس از این حمله تروریستی حدود 20 هزار نفر به خیابان‌های استکلهم آمدند تا بار دیگر تاکیدی به صبر و استقامت و صلح کنند. در میان این افراد هنرمندان، سیاست‌مداران و موسیقی‌دان‌های سوئدی هم حضور داشتند. شهردار سوئد طی این راهپیمایی اعلام کرد که شهروندان استکهلم همیشه به مهربانی و شخصیت‌های بخشنده معروف بوده‌اند و این یکی از مشخصه‌های اصلی این شهر به شمار می‌آید و باقی خواهد ماند.

از این رو اگر شما امروز سری به وب‌سایت اسپاتیفای بزنید به جای دیدن رنگ سبز زیبای همیشگی رنگی سیاه را می‌بینید که نشانه غم و اندوه دست‌اندرکاران این وب‌سایت است. ما هم از تیم دیجی‌ رو امیدواریم از این دست خبرها کمتر بشنویم؛ از دست دادن افرادی که مهم و تاثیر گذار در جامعه هستند بسیار درد عمیق‌تری را در سینه‌ها بر جای می‌گذارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع theverge
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها