SRT Tomahawk وارد خیابان های گرند توریزمو ۶(Grand Turismo 6) می شود

شرکت Dodge از طراحی خودروی مفهومی جدید خبر می دهد خودروی جدید شرکت Dodge شباهت زیادی به سری خودرو های وایپر این شرکت دارد ، این بازی بسیار زیبا و جذاب که تحت نام گرند توریزمو ۶ به بازار عرضه خواهد شد قالیت اجرا روی پلی استیشن 3 را دارد .

از هنگامی که بازی بسیار محبوب«گرند توریزمو ۶» (Grand Turismo 6)  که یک شبیه ساز بسیار زیبا و فوق العاده از اتومبیل رانی است تا به حال، خود رو های مفهومی بسیاری توسط شرکت های رغیب به بازار عرضه شده است که جزء بهترین ها در دنیای خودرو و اتومبیل رانی بوده اند مانند شرکت های لامبورگینی مزدا و فراری و غیره  برای حضور در این بازی طراحی و ساخته شده است . بازی «گرند توریزمو ۶» (Grand Turismo 6) یک محصول ویژه و انحصاری برای کنسول های جدید و تازه وارد سونی یعنی پلی استیشن 3 است.

SRT Tomahawk Vision Gran Turismo 3 300x134 - SRT Tomahawk وارد خیابان های گرند توریزمو ۶(Grand Turismo 6) می شود

ولی به تازه گی خبر می رسد که شرکت Dodge دوباره دست به کار شده است و یک خودروی مفهومی جدید برای این بازی طراحی کرده است تا باز قابلیت های خود را در این عرصه ثابت کند .این خودروی جدید طراحی شده با عنوان پروژه‌ی Vision Gran Turismo ساخته و طراحی شده است  . آن طور که از تصاویر عرضه شده از این بازی به دست می آید شرکت Dodge برای این بازی عنوان SRT Tomahawk را انتخاب کرده است

طراحی و شمایل این خودرو در همان نگاه اول بازی کنان را به یاد خودروی مدل وایپر که توسط همین شرکت طراحی شده بود می اندازد ولی با ظاهری نسبتا خشمگین تر از مدل وایپر. خودروی SRT Tomahawk به صورت تک شرنشین در نظر گرفته شده است و این نکته ای است که در این خودرو به چشم می خورد.خودروی SRT Tomahawk قرار است در آینده ای بسیار نزدیک و به صورت رایگان برای تمام بازی کنان «گرند توریزمو ۶» (Grand Turismo 6) بر روی کنسول پلی استیشن 3 سونی در دسترس عموم  قرار بگیرد .

نظرات بسته شده است.