میزان فروش روز اول سوپر ماریو ران از پوکمون گو پیشی گرفت

بر اساس گزارشی که به تازگی توسط وب سایت Sensor Tower منتشر شده است، بازی سوپر ماریو ران (Super Mario Run) در روز اول عرضه خود بر روی بیش از 5 میلیون دستگاه مجهز به آی او اس نصب شده است. این مقدار دقیقاً 10 درصد از میزان تخمین زده شده برای ماه اول عرضه این بازی است و نتایج تحلیل‌های انجام شده، پیش بینی 50 میلیون نصب را برای ماه اول آن داشته‌اند. این بازی به صورت رایگان قابل نصب می‌باشد اما برای انجام بیش از سه مرحله از آن باید 9.99 دلار پرداخت شود.

تعداد دانلودهای روز اول سوپر ماریو ران
تعداد دانلودهای انجام شده در روز اول عرضه سوپر ماریو ران

دفعات نصب 5 میلیونی سوپر ماریو ران توانسته رکورد دیگر بازی عرضه شده توسط نینتندو، یعنی پوکمون گو (Pokemon GO) را بشکند و میزان سوددهی آن 19 درصد بیشتر از پوکمون گو بوده است. نکته جالب اینکه میزان سود سوپر ماریو ران در روز اول عرضه، حتی از بازی پرطرفدار کلش رویال نیز بیشتر بوده و 400 درصد بهتر عمل کرده است. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که سوپر ماریو ران تنها برای سیستم عامل آی او اس عرضه شده و نسخه اندرویدی آن هنوز ارائه نشده است. با این حال دست‌یابی یک بازی 9.99 دلاری به رده اول پرفروش‌های اپ استور کار ساده‌ای نیست.

میزان سود روز اول سوپر ماریو ران
میزان سود روز اول عرضه سوپر ماریو ران

Sensor Tower دربخش دیگری از گزارش خود به این نکته اشاره کرده که میانگین زمان صرف شده در بازی سوپر ماریو ران در روز اول عرضه برابر 16 دقیقه بوده است. این مقدار در مقایسه با 18 دقیقه میانگین زمان پوکمون گو مقداری کمتر است. بازی کرش رویال نیز در روز اول عرضه به طور میانگین 28 دقیقه بازی شده بود.

میانگین زمان صرف شده در روز اول سوپر ماریو ران
میانگین زمان صرف شده در روز اول عرضه سوپر ماریو ران

در ضمن، پیش‌تر خبری منتشر شده بود در رابطه با اینکه حدود 30 میلیون نفر از کاربران دستگاه‌های آی او اس اعلام تمایل کرده بودند که اعلان مربوط به عرضه سوپر ماریو ران را در گوشی خود دریافت نمایند. این نکته نشان می‌دهد که بازی جدید نینتندو طرفداران بسیار بیشتری دارد و در روزهای آینده می‌توان به فروش هر چه بیشتر آن امیدوار بود.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها