بازی اندرویدی Super Mustache؛ از جنس سوپرماریو اما مدرن [دانلود کنید]

Super Mustache یک بازی از جنس سوپرماریو و با سبکی ماجراجویی/پلتفرمر می‌باشد. دیجی رو در این مطلب قصد دارد تا معرفی کاملی از این بازی فوق العاده زیبا را برای شما ارائه دهد.با ما همراه باشید.

داستان بازی

در تازه ترین اپیزود این بازی شما به سال 2040 خواهید رفت. جایی که تکنولوژی به سطح غیرقابل تصوری رسیده و آژانس بین المللی فضایی نیز در حال یک ربات هوشمند پیشرفته به نام “گلادیوس” است. هدف از ساخت و طراحی این ربات فرستاده شدن به اورانوس برای کشف این سیاره است. اما هنگامی که گلادیوس به این سیاره سفر می‌کند، امپراطوری را برای خود دست و پا کرده و ارتباطش با زمینیان را قطع می‌کند.

سازندگان این ربات که از اقدام آن خشمگین شده اند، ارتشی را برای مقابله با آن به اورانوس میفرستند، اما نمی‌توانند رباتی که خودشان روزی آن را طراحی کرده بودند شکست دهند. در این بین مشکل تنها دست یک فرد حل خواهد شد و آن هم قهرمان داستان، کاپیتان “سوپر سیبیل” است.
کاپیتان سوپر سیبیل به اورانوس سفر می‌کند و تلاش می‌کند تا بتواند ساکنین اورانوس را بر علیه این ربات هوشمند و بدجنس، متحد کند.

گیم پلی

این بازی پلتفرمر، عملکرد فوق العاده ای از سبک بازی‌های 8بیتی ارائه کرده است. بازی‌های کلاسیک 8بیتی در روزگاری محبوب ترین سرگرمی کودکان بودند. حالا Super Mustache قصد دارد تا با یک بازی خارق العاده، جوانان امروزی را نیز با این پلفترم بینظیر آشنا سازد. بنابر این اگر قصد دارید تا به دوران قدیم بازی‌های نینتندو نظیر سوپر  ماریو بازگردید، این بازی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

از دیگر ویژگی‌های این بازی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سبک گرافیک و موزیک رترو
  • قابلیت شخصی سازی کنترلر‌ها
  • ذخیره سازی تنظیمات بازی
  • 15 مرحله و در سه دنیای متفاوت
  • القای حس یک سرگرمی نوستالوژی
  • المان های متنوع و متفاوت

این بازی بینظیر تنها برای مدت محدودی توسط گوگل پلی به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود. بنابر این فرصت را از دست نداده و هرچه سریعتر این بازی را از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود بازی Super Mustache نسخه اندروید از گوگل پلی

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد