۲۵ قدرت خارق العاده‌ که هرکس آرزوی داشتنش را دارد!

اعتراف کنید! شما هم گاهی آرزو می­‌کنید که ای کاش یک ابرانسان بودید و قدرت­‌های خاص داشتید. حتماً در کودکی‌­تان پیش آمده که شنلی روی دوشتان بیندازید، دور خانه بدوید و حس قهرمان بودن بکنید! آدم گاهی وقت‌ها فکر می­کند که واقعاً چه می­شد اگر فلان قدرت خارق العاده‌ را داشت؟! حتی اگرطرفدار فیلم‌­­های ابرانسانی و سوپر قهرمانی مثل Avenger و Batman نباشید بازهم در ذهنتان به داشتن چنین قدرت­‌هایی فکر کرده‌­اید. بنابراین در ادامه با معرفی ۲۵ قدرت خارق العاده‌ و ابرانسانی که مطمئناً برایتان هیجان­‌انگیز خواهد بود با دیجی رو همراه باشید!

تقلید قدرت

آیا مهارت‌های خاصی هست که آرزو می­کردید که ای­ کاش آن­ها را بلد بودید یا در آن­ها حرفه­ای بودید؟ تقلید قدرت به شما اجازه می­دهد که قدرت و توانایی های دیگران را جذب کنید، مثلاً به سرعت مایکل فلیپس شنا کنید، مثل استیون اسپیلبرگ کارگردانی کنید یا مثل جی­ کی رولینگ رمان­‌های پرفروش بنویسید.

نامرئی بودن

شنل نامرئی هری ­پاتر را فراموش کنید! با داشتن قدرت نامرئی بودن می­توانید دریک چشم به­ هم زدن با استفاده از نیروی ذهنتان نامرئی شوید. اگر نامرئی بودید می­‌توانستید بدون اینکه خانواده­‌تان متوجه شوند ازخانه خارج شوید و بدون اینکه دوستان‌تان بفهمند با آن­ها شوخی کنید و سربه ­سرشان بگذارید!

نیروی ابرانسانی

اگر قدرت ابرانسانی داشتید می­توانستید به­ سادگی در مسابقه قو‌ی­ترین مردان برنده شوید، در بطر‌ی‌­ها و قوطی‌ها را به ­راحتی بازکنید، ماشین‌­ها را بلند کنید، آجر بشکنید و خیلی کارهای دیگر را بدون اینکه ذره‌­ای به خودتان فشار بیاورید انجام دهید. قوی­ بودن به اندازه هالک هم مزایای خودش را دارد!

شفا دادن

یک لحظه فکرکنید اگر قدرت شفا دادن داشتید چه می­شد! نه­ تنها می توانستید بریدگی­‌ها و کبودی‌­های سطحی را بهبود بخشید، بلکه می­توانستید بیماری­‌های جدی‌­تری مثل سرطان، آلزایمر و ایدز را برای همیشه ازتاریخ بشریت پاک کنید.

استقامت ابرانسانی

استقامت ابرانسانی به درد کسانی می­خورد که می­خواهند طولانی مدت فعالیت فیزیکی انجام­ دهند اما ذره‌­ای خسته نشوند. مثلاً اگر این قدرت را داشته باشید می­توانید به­ سادگی دوی ماراتون انجام دهید، کل خانه را تمیزکنید و طولانی­ مدت درس بخوانید بدون اینکه حتی ذره­‌ای احساس ناراحتی و خستگی کنید.

تنفس در زیرآب

اگر شما قدرت تنفس زیرآب را داشتید می­توانستید مثل یک ماهی در زیرآب نفس بکشید این­طوری شما می‌توانستید هرچقدر که دلتان می­خواست بدون اینکه نگران اکسیژن باشید غواصی کنید!

آسیب ناپذیری

آسیب ­ناپذیری قهرمان­‌ها را در برابر آسیب­‌های فیزیکی، روحی و روانی مصون می­دارد. اگر شما چنین قدرتی داشتید دیگر نگران خسته­ شدن، احساس غم پس از شکسته­ شدن قلب یا رنج ­بردن از افسردگی نبودید!

سفر در زمان

اگر این قدرت را داشتید دیگر برای سفر در زمان به ماشین احتیاج نداشتید. می­توانستید گذشته­‌تان را درست کنید یا آینده­‌تان را مشاهده کنید!

دید در شب

بیخیال چراغ ­قوه یا فلش گوشی.اگر قدرت دید درشب داشتید دیگر شب­ها پای‌تان به لبه­‌ی ­تخت یا مبل گیر نمی­کرد و دادتان به هوا نمی­رفت حتی این­طوری می­توانستید درتاریکی هم مطالعه کنید و دیگر لازم نبود بر سر روشن گذاشتن برق با دیگران دعوا کنید!

تله ­پاتی

بعضی از دوستان‌ هستند که می­توانند با چهره‌­شان یا کلا بدون حرف­ زدن با یکدیگر ارتباط برقرار کند اما اگر قدرت تله ­پاتی داشتید و می­توانستید ذهن یکدیگر را بخوانید راحت­تر نبود؟ این­طوری می توانستید با دوستان‌تان یک گفتگوی مخفیانه داشته باشید و هیچ­کس هم متوجه آن نشود!

 سرعت ابرانسانی

فکر کنید که اگر سرعت ابرانسانی داشتید چقدر طول می­کشید تا پای پیاده به شهر­ها یا کشورهای مختلف برسید! یا حتی اگر سرعتتان آن­قدر بالا بود چه کارهایی را می­تواستید بدون اینکه دیگران متوجه شوند انجام دهید.

چند زبانی

چندزبانی توانایی فهمیدن هرنوع زبانی است. اگر شما این قدرت ابرانسانی را داشتید می­توانستید بدون اینکه نگران زبان باشید به هرجای دنیا که دوست­ داشتید سفر کنید بعلاوه چه درآمدی که می­توانستید ازاین ویژگی دربیاورید!

تغییر آب و هوا

اگر شما این قدرت را داشتید می­توانستید به ­راحتی شرایط آب و هوایی را کنترل کنید. مثلاً هر موقع می­خواستید می­توانستید برف ببارانید و یا دما و حالت موج­‌ها را در سواحل در بهترین حالت‌شان نگه­دارید! واقعاً که این قدرت چ­قدر در تابستان­ها به درد می­خورد!

بالارفتن از دیوار

حتما یادتان می­ آید که چه لذتی میبردیم که از چهارچوب­‌های در استفاده می­کردیم و بالا می رفتیمو اگراین قدرت را داشتید می­توانستید هروقت که اراده می­کردید آن هم در سطحی (دیوار، سقف و …) بالا بروید. اگراین قدرت را داشتید می­توانستید متوجه شوید که مرد عنکبوتی ازاین کار چه لذتی می‌برد!

پیش ­بینی

اگراین قدرت را داشتید می­توانستید آینده را پیش­گویی کنید و اولین کسی می­ شدید که از خطرات گوناگون باخبر می­شدید و می­توانستید دیگران را نجات دهید! فکر کنید اگر این قدرت را داشتید در زندگی خودتان چه تغییراتی می­توانستید ایجاد کنید!!

پژواک

اگر توانایی اکو و پژواک داشتید می­توانستید مثل خفاش محل هرچیز را با صدا پیدا کنید. این نیرو هم مثل دید درشب در تاریکی خیلی به دردتان می­خورد.

دستکاری زمان

تابحال آرزو کرد‌ه‌­اید که ای ­کاش می­‌توانستید زمان را به عقب برگردانید؟ اگر این توانایی را داشتید دیگر در شرایط و موقعیت‌­های سخت و دشوار قرار نمی­گرفتید و می‌توانستید لحظات شیرین‌تان را هرچ­قدر که دوست داشتید ادامه بدهید.

چابکی ابرانسانی

اگر این قدرت را داشتید می­توانستید در حداقل زمان واکنش نشان دهید، انعطاف پذیری بالایی داشته و ظرفیت پرش فوق‌­العاده بالایی داشته باشید!

صحبت کردن با حیوانات

تاحالا به این فکر کرده‌­اید که حیوان خانگی‌­تان به چه­ چیزی فکر می­کند؟ اگر این قدرت را داشتید می­توانستید با سگ­ها، گربه‌­ها، و پرنده‌­ها و هرحیوانی که از کنارتان رد می­شود صحبت کنید.

عمر جاودان

اگر شما عمر جاودان داشتید می­توانستید همیشه زنده باشید و زندگی کنید و پیرترین فرد روی زمین بشوید. اینطوری شما می­توانید باخیال راحت وقت‌تان را صرف هرچیزی که دوست دارید بکنید و از تمام پیشرفت­‌هایی که درطول زمان انجام می­شود، بهره ببرید!

هوش ابرانسانی

شما با قدرت هوش ابرانسانی می­توانید به باهوشی آلبرت انیشتین شوید و به خاطر همین هوش برترتان دیگر هیچ­وقت لازم نبود درس بخوانید!

کنترل ذهن

اگر قدرت کنترل ذهن داشتید می­توانستید رئیس‌تان را قانع کنید که حقوق‌تان را افزایش دهد، از استادتان نمره کامل بخواهید و مغر والدینتان را شستشو دهید تا بگذارند درستان را رها کنید! اساساً بااین قدرت شما هرکاری که دلتان می­خواست می­توانستید بکنید و زندگی برایتان عسل می­شد!

سپرمحافظتی

اگر شما خیلی به فضای شخصی‌­تان اهمیت می­دهید داشتن توانایی ایجاد سپرمحافظتی خیلی می­تواند به کارتان بیاید. این قدرت به شدت برای وقت­هایی که می­خواهید تنها باشید ایده‌­آل است. حتی اگر باکسی بحث و دعوایتان می­شد هم می­توانستید مطمئن باشید که به هیچ­ طریقی دستشان به شما نمی­رسد!

توانایی انطباق پذیری

اگر این نیرو را داشتید دیگر مشکلی با رد شدن از دیوار نداشتید! درواقع هیچ­وقت و هیچ­ جا به هیچ درقفلی نمی خوردید و هیچ­وقت هم به کلید احتیاج پیدا نمی­کردید. درواقع درب همه ­جا برایتان باز بود!

پرواز کردن

واقعاً دیگر به تعریف کردن از این قدرت خارق­‌العاده نیازی نیست! این قدرتی است که همهٔ ما از بچگی آرزویش را داشتیم!. دنیا را بدون گیرکردن در ترافیک تصور کنید!. یک ­لحظه تجسم کنید که هرکجا که دلتان خواست می‌توانستید بروید و می­توانستید دنیا را از چشم یک پرنده نگاه کنید! اگر می­توانستید پرواز کنید این دنیای خیالی برایتان تبدیل به واقعیت می­شد!

شما دوست داشتید کدامیک از این قدرت‌های ابرانسانی را داشتید؟نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

منبع list25.
مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar
1 دیدگاه
0 پاسخ
0 دنبال‌کننده
 
باحال‌ترین دیدگاه
داغ‌ترین دیدگاه
علی
علی

خوب عمر جاودان داریم فقط بستگی به اعمالمان دارد