تصویر فاش شده از آیفون اس ‌ای 2017 اپل!

امروز در برخی سایت‌ها تصویری از قاب پشتی یکی از گوشی‌های آیفون منتشر شد که ممکن است آیفون اس ‌ای جدید باشد. قطعا این گوشی ویژگی‌های جالبی دارد ولی هنوز به طور رسمی خبر ساخت آیفون اس ای جدید تایید نشده ولی شایعاتی پیرامون نسخه ویژه آیفون وجود دارد.

با توجه به اخبار وبسایت Chinese microblogging و Weibo، این تصویر قاب پشتی دستگاه را نشان می‌دهد که 2 جای خالی روی آن وجود دارد، یکی برای دوربین و دیگری برای فلش LED که در قسمت بالا-سمت چپ قاب، دیده می‌شوند. اگر تصویر فاش شده، درست باشد نشان دهنده این است که اپل برخلاف آیفون اس ای قبلی که دارای قاب آلومنیومی بود، تصمیم به استفاده از قاب شیشه‌ای در گوشی جدید خود گرفته. این قاب احتمالا با استفاده از گلس یون-ایکس پوشش داده شده است.

گلس یون-ایکس ماده‌ای است که مقاومت آن بالاست و صفحه نمایش اپل واچ توسط آن پوشش داده شده. مقاومت گلس یون-ایکس حتی قابل مقایسه با گوریلا گلس است. آیا محافظ یون ایکس، برای محافظت قاب جلویی و پشتی آیفون اس ای 2017 به کار گرفته شده؟! تمام این موارد تنها حدس‌هایی پیرامون محصول جدید اپل است، شاید هیچکدام از آنها اتفاق نیفتد!

علاوه بر این، مدتی پس از انتشار این تصاویر در اینترنت، توییتر OnLeaks اشاره کرد که این تصاویر ممکن است دستکاری شده باشند! به گفته OnLeaks قاب شیشه‌ای نشان داده شده مربوط به یک گوشی چینی به نام 360 Mobiles است که لوگوی اپل بر روی آن چسبانده شده است.

بعد از دقت در تصاویر متوجه می‌شویم که لوگوی اپل بر روی قاب کاملا کج و نامتوازن است و بعید به نظر می‌رسد که این تصویر قاب پشتی آیفون اس ای 2017 را نشان دهد!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها