تصاویری از سرفیس بوک 2 بر روی اینستاگرام قرار گرفت

تصاویری از سرفیس بوک 2 بر روی اینستاگرام قرار گرفت

امروز تصویر جدیدی بر روی اکانت اینستاگرام مایکروسافت قرار گرفت که طراحی جدیدی در بخش اتصال صفحه نمایش با کیبورد لپ تاپ را به نمایش می‌گذارد و احتمالاً این تصویر به سرفیس بوک 2 تعلق دارد. در توضیحات این تصویر از عبارت «کلید شما برای رسیدن به موفقیت» استفاده شده، به این ترتیب پست به صراحت اعلام نمی‌کند که این طراحی جدید در بخش لولای اتصال به سرفیس بوک 2 تعلق دارد اما تصویر مربوطه کیبوردی مشابه کیبورد سرفیس بوک را به نمایش می‌گذارد و از طراحی متمایز آن می‌توان تشخیص داد که دستگاه موجود در تصویر یک سرفیس بوک است.

پس از انتشار این تصویر، سایت Windows Central نیز تأیید کرد که این تصویر از ویدیویی برای ارائه طرح کلی سرفیس بوک 2 گرفته شده است. دنیل روبینو، سردبیر سایت ویندوز سنترال در این رابطه گفت: «من می‌توانم تأیید کنم که تصویر پست شده بر روی اکانت اینستاگرام، از بخش داخلی مایکروسافت منتشر شده و برخی ایده‌های در نظر گرفته شده برای سرفیس بوک 2 را به نمایش می‌گذارد. این ویدیو به تازگی و از ماه جولای در دپارتمان‌ها و جلسات مایکروسافت به نمایش گذاشته شده و بسیاری از افراد می‌توانند تأیید کنند که این تصویر از آن ویدیو گرفته شده است.»

طراحی بخش اتصال صفحه نمایش و کیبورد در سرفیس بوک‌های فعلی
طراحی جدید بخش اتصال صفحه نمایش و کیبورد در سرفیس بوک‌ 2

اگرچه طراحی نهایی در زمان عرضه سرفیس بوک ممکن است با تغییراتی همراه باشد اما این تصاویر به شایعات قبلی که ادعا می‌کردند مایکروسافت بر روی طراحی یک سیستم اتصال جدید کار می‌کند تا فاصله میان صفحه نمایش و کیبورد را در زمان بسته شدن لپ تاپ کاهش دهد، دامن میزند.

هنوز زمان زیادی تا معرفی رسمی سرفیس بوک 2 باقی مانده و طبق شایعات منتشر شده این لپ تاپ در بهار 2017 رونمایی می‌شود که همزمان با زمان ارائه به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 خواهد بود.