طبق یک نظرسنجی؛ 35 درصد از دارندگان گلکسی نوت 7 قصد بازپس دادن آن را دارند

فرض کنید یکی از مصرف کنندگان گلکسی نوت 7 هستید و به تازگی از مشکل باتری این گوشی و انفجارهایی که به دلیل عیب باتری این گوشی به وقوع پیوسته و همچنین فراخوان سامسونگ برای جمع آوری این گوشی مطلع شده‌اید. در این حالت از بین گزینه‌هایی نظیر تعویض گلکسی نوت 7 با یک گلکسی نوت 7 ایمن، تعویض گلکسی نوت 7 با گلکسی S7 یا S7 اج و یا بازپس دادن آن و گرفتن پول خود کدام را انتخاب می‌کنید؟

همین سؤال در قالب یک نظرسنجی از طرف SurveyMonkey از مصرف کنندگان گلکسی نوت 7 در آمریکا پرسیده شده است، در جواب 35 درصد از کاربران این گوشی تصمیم دارند به جای تعویض گوشی، آن را پس داده و پول خود را دریافت کنند. این نظرسنجی با شرکت 507 نفر از کاربران Survey انجام شده است که به طور واضح دامنه وسیعی نیست و نمی‌توان نتایج آن را به عموم مردم نسبت داد.

با این حال علاوه بر 35 درصدی که قصد بازپس دادن گلکسی نوت 7 خود را داشتند، 26 درصد از دارندگان این گوشی گزینه معاوضه گلکسی نوت 7 با آیفون را انتخاب کرده‌اند که این مسئله تاییدی بر این است که مشکلات پیش آمده برای سامسونگ در نهایت به نفع اپل تمام خواهد شد و منجر به فروش بهتر آیفون‌های جدید می‌شود.

با این وجود سامسونگ آمار دیگری درباره برنامه تعویض گلکسی نوت 7 ارائه کرده است که طی آن بیش از 50 درصد از گلکسی نوت 7 های موجود در آمریکا تعویض شده‌اند و 90 درصد از کاربران تعویض گلکسی نوت 7 خود با گلکسی نوت 7 ایمن را انتخاب کرده‌اند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها