انتشار تصاویری از گوشی عجیب تی سی ال با صفحه نمایش کشویی

قبل از اینکه خبر لغو کنفرانس جهانی موبایل بارسلون منتشر شود، شرکت تی سی ال (TCL) برنامه مفصلی برای این کنفرانس تدارک دیده بود و ظاهرا یکی از محصولاتی که این شرکت برای نمایش به جهانیان آماده کرده بود، طرح مفهومی از یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش کشویی (و نه تاشو) بوده است.

تصاویری معدود از این دستگاه بی‌نام بر روی اینترنت ظاهر شده است و چگونگی عملکرد صفحه نمایش کشویی آن را نشان می‌دهد. تصاویری نوآورانه و تعجب برانگیز که هر بیننده‌ای را به فکر فرو می‌برند.

شاید بهترین حدس در حال حاضر این است که یک بخش از صفحه نمایش انعطاف پذیر خم شده و پشت بخش دیگری از گوشی مخفی می‌شود. البته در این صورت سوال اینجاست که محصولی با این طراحی از لحاظ دوام در چه سطحی قرار خواهد داشت؟

رندرهایی از این قبیل که به نظر می‌رسند برای تبلیغات رسمی شرکت هستند به طور کامل در کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها تفسیر شده و توضیح داده می‌شوند، با این تفاسیر ناراحتی ما از بابت لغو کنفرانس جهانی موبایل در بارسلون کاملا مشهود است و قصد تفسیر و برداشت‌های شخصی از این طرح‌ها و رندرها را نداریم.

این طرح قطعاً یکی از جذاب ترین ایده‌های چند سال گذشته در زمینه تلفن‌های همراه می‌باشد، اما ممکن است برای تبدیل شدن به یک کالای واقعی با چالش‌های مهمی روبرو شود.  می توان گفت که در آینده بی‌شک شاهد محصولات متنوعی از این دست خواهیم بود پس بیایید خوش‌بین باشیم. تی سی ال برند شناخته شده‌ای به خصوص در زمینه تلفن‌های همراه در خارج از چین نمی‌باشد، اما انتشار طرح و تلفن‌همراه‌هایی بدین شکل که تا کنون نیز سابقه نداشته‌اند، کمک زیادی به شناخته‌تر شدن این شرکت در سراسر جهان می‌کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها